Gwiazdy

Michał Koterski zakochał się w koleżance z planu filmowego. "Szczęśliwie połączyliśmy dwa zagubione serca"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Michał "Misiek" Koterski znów jest zakochany. O tym, że w jego życiu pojawiła się nowa kobieta, mówi się już od jakiegoś czasu. Dopiero teraz na jaw wyszło jednak, kim jest jego wybranka. Okazuje się, że poznali się na planie filmu, w którym oboje grają.

Michał Koterski zakochany

Rozstanie Michała Koterskiego i Marceli Leszczak było szeroko komentowane w mediach. Para wychowuje razem syna, Fryderyka, ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Teraz okazuje się, że "Misiek" znów jest zakochany. Kobietę, która skradła jego serce, poznał na planie filmu "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle", w którym oboje grają. O tym, że połączyło ich głębsze uczucie poinformował reżyser i scenarzysta Janusz Iwanowski.

- Do obsady filmu "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle" Historie Polskich Fortun... dołączyła nowa młoda gwiazda - aktorka, tancerka i piosenkarka Dagmara Bryzek. I na tym nie koniec niespodzianek, bo nasz nowy film to przede wszystkim historia wielu miłości najbogatszych ludzi w Polsce. Los chciał, że Dagmara na naszym planie zdjęciowym spotkała swoją miłość - Michał "Misiek" Koterski grającego najbardziej znanego tenisistę w Polsce. Dagmara Bryzek gra kochankę miliardera z afery alkoholowej i właściciela komisów samochodowych Karola Lisa (Rafał Zawierucha) - filmowego męża Doroty (w tej roli Małgorzata Kożuchowska). I tak Michał i Dagmara, grając razem zakochali się bez pamięci . Michał Koterski twierdzi, że to wszystko - niczym grom z jasnego nieba - spłynęło na nich z samej góry - zdradził Iwanowski i dodał:

Bardzo w się cieszymy, że szczęśliwie połączyliśmy dwa zagubione serca w świecie show biznesu. Trzymamy kciuki za bardzo zdolną, młodą aktorkę i jej nowy związek

Sam Koterski, jeszcze jakiś czas temu nie zdradzał szczegółów na temat swojej nowej relacji. - Nie chcę powiedzieć, bo jeszcze nie jestem na to gotowy. Ale jak to mówią, co się odwlecze to nie uciecze. Jak to mówią, każda tajemnica w końcu wyjdzie na wierzch - wskazywał w rozmowie z "Faktem". Jak widać, długo nie trzeba było czekać.

Dagmara Bryzek - kim jest?

Nowa ukochana Miśka Koterskiego urodziła się 22 czerwca 1998 roku w Warszawie. Skończyła liceum w klasie o profilu humanistyczno-teatralnym, a obecnie studiuje na Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie.

Dagmara Bryzek jest utalentowana na wielu płaszczyznach. Gra na fortepianie, jest też zawodową tancerką tańca towarzyskiego w 10 tańcach, posiada klasę taneczną A. Na swoim koncie ma rolę w filmie "Pitbull. Ostatni pies", a także występy w serialach, m.in. "Na Wspólnej" oraz "Zakochani po uszy".

Miśkowi i Dagmarze życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz wideo: Michał Koterski w świecie disco polo

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości