Gwiazdy

Martyna Lewandowska schudła 10 kilogramów! Spektakularna metamorfoza uczestniczki "Big Brothera"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Fot. Big Brother

Martyna Lewandowska, uczestniczka 2. edycji programu "Big Brother" przeszła spektakularną metamorfozę. Finalistka "Big Brothera" mocno schudła i poddała się radykalnej zmianie fryzury. Jak teraz wygląda Martyna? Te zdjęcia szokują.

Uczestniczka "Big Brothera" schudła 10 kg

O zmianach wizualnych Martyny głośno było już podczas emisji programu "Big Brother". Lewandowska mocno skróciła swoje długie, kasztanowe włosy i oddała je na peruki dla kobiet po chemioterapii. Wyraźne zmiany zaszły także w psychice Martyny, uczestniczka Big Brothera nabrała większej pewności siebie.

Niewielu jednak wie, że Martyna Lewandowska przed udziałem w show zmagała się z dodatkowymi kilogramami. Dziewczyna walczyła z problemami zdrowotnymi, a stres i nieodpowiednia dieta przyczyniły się do przybierania na wadze. Już przed programem Martyna zaczęła powoli chudnąć, a rygor dietetyczny w "Big Brotherze" spowodował, że finalnie waga pokazała mniej aż 10 kilogramów. Na swoim Instagramie dodała post, w którym napisała:

Wrzucam tego posta, bo wiem, że wielu z was ma masę postanowień noworocznych. Krótko chciałam opowiedzieć swoją historię. W styczniu tamtego roku wyglądałam tak jak po lewej stronie, miałam problemy z żołądkiem, jelitami i hormonami. Przez stres, złą dietę oraz leki, jakie przyjmowałam przytyłam ponad 10kg! (...) Przed programem schudłam kilka kilogramów, w trakcie zgubilam kolejne..Była to moja metamorfoza tego roku! Zachęcam was do wytrwałości w waszych postanowieniach i jeśli mielibyście jakieś pytania to chętnie na nie odpisze❤️

Post miał zmotywować jej obserwatorów do wytrwałości w ich postanowieniach noworocznych. W komentarzach pod zdjęciem przeczytać możemy:

Wygląda typowo jak brzuch ciążowy ?Nie ukrywajmy, że głodówka w domu wielkiego brata też miała w tym swój udział ? w każdym razie teraz wyglądasz rewelacyjnie, wszystkiego dobrego w nowym roku ❤️?Ale duża zmiana i to na dobre ? teraz to laska jesteś. Nie powiedziałabym, że kiedyś byłaś taki pączuszek Martynka ?

Finaliści programu Big Brother 2

Martyna Lewandowska ma 21 lat i mieszka w Żorach. Studiuje kosmetologię, ponieważ uwielbia pomagać kobietom w tym, aby uczyły się akceptować siebie. Zawsze była przebojowa. Sprawdzała się w takich rolach, jak: przewodnicząca klasy, aktorka w szkolnym teatrze, a na świadectwie szkolnym mogła pochwalić się czerwonym paskiem. Uwielbia czuć adrenalinę i sama również jej dostarcza, co było widać w 2. edycji programu Big Brother.

Do domu Wielkiego Brata Martyna weszła, dzięki głosom widzów. W programie zawsze chętnie wykonywała powierzone jej zadania. Była zaangażowana i starała się pokonać wszelkie trudności. Dotarła do finału, ale zwycięzcą został Kamil Lemieszewski.

ZOBACZ także:

>>> Zobacz więcej na stronie bigbrother .tvn.pl

Pozostałe wiadomości