Gwiazdy

Małgorzata Rozenek chwali się płaskim brzuchem na plaży w Meksyku. "Szok i podziw"

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek jest mamą trzech synów. Po gwieździe nie widać jednak ciąż. Dzięki ćwiczeniom ponownie udało jej się odzyskać szczupłą sylwetkę.

Małgorzata Rozenek zachwyca figurą

Mimo pandemii koronawirusa Małgorzata Rozenek może zaliczyć ubiegły rok do udanych. Gwiazda spełniła marzenie o powiększeniu rodziny i na wiosnę razem z Radosławem Majdanem powitali na świecie pierwsze wspólne dziecko. Syn pary otrzymał imię Henryk i z miejsca stał się ulubieńcem internautów.

Od kilku dni Małgorzata Rozenek wypoczywa z rodziną w tropikach. W odróżnieniu od koleżanek z branży wybrała jednak nie Zanzibar, a Meksyk. Na instagramowym profilu gwiazdy pojawiły się już pierwsze zdjęcia z rajskich wczasów. Uwagę zwraca jej wyeksponowany płaski brzuch. Aż trudno uwierzyć w to, że od trzeciego porodu Rozenek minęło niewiele ponad pół roku.

Małgorzata Rozenek uprawia jogę

Jak czytamy w opisie zdjęcia, Małgorzata Rozenek od niedawna uprawia jogę. Nowa pasja gwiazdy to zasługa jej nauczycielki, Brendy.

- Polecano mi ją, bo specjalizuje się w nauczaniu początkujących i chociaż po każdym treningu schodzę na czworaka, a nie doszliśmy nawet do połowy asan, to każdego dnia chcę więcej. Jogę nazywa się medytacją w ruchu - bardzo to trafne. Mnie jeszcze przypomina lekcje baletu w szkole. Ten sam poziom skupienia i ten sam poziom bólu - czytam obok zdjęcia z plaży.

W komentarzach nie brakuje zachwyconych fanów.

- Co zrobić, żeby wyglądać tak po 3 ciążach? Brawo. Szok i podziw - czytamy pod zdjęciem.

Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że szybko zaczęła ćwiczyć po urodzeniu Henryka. Efekty widać od razu.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan o szczęśliwym roku z Heniem. "Ma szeroki rozstaw palców, idealny na bramkarza"

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości