Gwiazdy

Madonna hucznie świętuje 62. urodziny. Fani: "Wyglądasz jak nastolatka"

Gwiazdy

Cover Video/x-news

Madonna 16 sierpnia świętowała swoje urodziny. Królowa sceny muzycznej z tej okazji podzieliła się w mediach społecznościowych imprezową sesją zdjęciową. W obcisłej kreacji i dziewczęcej fryzurze artystka nie wygląda na swój wiek, co zauważyli jej fani.

Madonna - czy wiek ma dla niej znaczenie?

Madonna od lat obecna jest w świecie show-biznesu. Prawdziwa królowa sceny muzycznej nie zawodzi więc swoich fanów. Wokalistka w mediach społecznościowych ochoczo dzieli się nowinkami z życia prywatnego i zawodowego. Gwiazda nie ukrywa też, że ma słabość do młodszych partnerów. Od początku roku spotyka się z 25-letnim tancerzem Ahlamalikiem Williamsem, którego zobaczyć możemy w teledysku pt. "God Control". Mimo różnicy wieku para świetnie się dogaduje, a miłość wciąż kwitnie. Trzeba przyznać, że wiek to dla Madonny tylko nieistotne cyferki. Gwiazda z roku na rok wygląda coraz lepiej. Niedawno artystka obchodziła urodziny, a w sieci opublikował zdjęcia z imprezy. Aż trudno uwierzyć, że właśnie skończyła 62 lata.

Madonna obchodzi 62. urodziny

Madonna podczas wyjazdu z ukochanym na Jamajkę świętuje swoje 62. urodziny. Gwiazda uroczysty i wyjątkowy dzień postanowiła zatrzymać w kadrze aparatu, a urodzinowymi zdjęciami pochwaliła się w mediach społecznościowych. Na zamieszczonych na Instagramie fotografiach Madonna pozuje w obcisłej letniej sukience udekorowanej kolorową biżuterią. Kreacja podkreśliła nienaganną figurę gwiazdy, a dodatkowej dziewczęcości dodała fryzura z dwoma plecionymi warkoczykami. W tym wydaniu gwiazda wygląda jak nastolatka. Kto by pomyślał, że ma już ponad 60 lat?

Fani nie pozostali obojętni wobec nowych postów zamieszczonych przez artystkę. Pod zdjęciami pojawiły się komentarze, w których internauci składali życzenia i komplementowali gwiazdę. Miłym słowom nie było końca.

Patrzę na Ciebie i nie dowierzam. Wyglądasz cały czas tak samo olśniewająco, jak na początku kariery. Sto lat!

Wyglądasz jak nastolatka. Nie mogę w to uwierzyć. Najlepszego

- pisali fani.

Podobno wielu znajomych gwiazdy odmówiło udziału w weekendowej imprezie z powodu pandemii. Gwiazda przeszła COVID-19 w kwietniu i wielokrotnie powtarzała, że już nie boi się koronawirusa.

Zobacz także:

Księżniczka Anna kończy 70 lat. Urodziny będą skromne

Julia Wieniawa bez makijażu: "Pieguska pozdrawia"

Sandra Kubicka nie wstydzi się swoich niedoskonałości. Modelka zmaga się z popularnym problemem

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości