Gwiazdy

Maciej Kot zostanie ojcem. Skoczek pochwalił się zdjęciem z żoną: "Kocur Junior nadchodzi"

Gwiazdy

Maciej Kot i jego żona Agnieszka Lewkowicz wkrótce powitają na świecie swoje dziecko. Skoczek narciarski podzielił się szczęśliwą wiadomością w Internecie. Na dowód zamieścił urocze zdjęcie.

Maciej Kot zostanie ojcem

Maciej Kot to jeden z najlepszych polskich skoczków narciarskich. Urodzony w Limanowej sportowiec jest członkiem naszej kadry narodowej. Razem z drużyną zdobył brązowy medal Zimowych Igrzysk Olimpijskich 2018. Ma tez na koncie drużynowy złoty i brązowy medal Mistrzostw Świata.

Teraz utytułowany zawodnik ma jeszcze jeden powód do radości - niebawem po raz pierwszy zostanie ojcem. Radosna nowiną podzielił się w sieci. Na Instagramie opublikował zdjęcie, na którym pozuje razem z żoną Agnieszką Lewkowicz, trzymającą zdjęcia usg.

- Kocur Junior nadchodzi ? #happy #kocury #family #Tata #Mama #junior #goodvibes #pozytywnie #rodzina #love - napisał szczęśliwy skoczek pod fotografią.

Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz

Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz pobrali się 18 maja 2019 roku. Sakramentalne "tak" para powiedziała w Bazylice świętego Michała Archanioła i świętego Stanisława Biskupa w Krakowie. Wśród gości uroczystości, oprócz rodzin państwa młodych, byli też koledzy Macieja z drużyny skoczków - Piotr Żyła i Dawid Kubacki.

Kim jest żona Macieja Kota?

Maciej w 2015 roku w rozmowie z Onetem nie ukrywał, że szuka wybranki swojego serca.

-Najchętniej brunetka, w miarę wysoka i szczupła. Z ładnymi nogami, buzią i równie ładnym uśmiechem. Taka, na którą można z przyjemnością popatrzeć. Po prostu – patrzysz na nią i mówisz: 'łał, jaka petarda. Taka ma być' - mówił skoczek.

Niedługo potem na krakowskim AWF-ie poznał trenerkę personalną Agnieszkę Lewkowicz. Parę połączyła pasja do sportu. Agnieszka trenowała lekkoatletykę, specjalizowała się w biegu przez płotki, jednak dalszą karierę uniemożliwiła jej kontuzja. Nie zrezygnowała jednak zupełnie ze swojej pasji i zajęła się fitnessem.

Kulinarne wyzwanie Macieja Kota. Czy Michel zabrał mu "fartucha"? Zobacz wideo:

Zobacz też:

Drużyna wysportowanych Kotów ;)

Maciej Kot. Relaks przed sezonem

Tego nie wiecie o polskich olimpijczykach. Jacy naprawdę są współcześni herosi?

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości