Maciej Kot

  Maciej Kot

  Sezon skoków narciarskich skończył się w tym roku wcześniej, niż zakładano. Maciej Kot wykorzystał czas wolny i nauczył się gotować. Swoimi kulinarnymi dokonaniami dzieli się w mediach społecznościowych. Jego talent dostrzegł sam Michel Moran. Ekipa "Dzień Dobry TVN" sprawdziła, czy skoczek poradzi sobie, gotując pod okiem mistrza.

  Maciej i Jakub Kot pochodzą z rodziny ze sportowymi tradycjami. Ich dziadek i babcia trenowali gimnastykę, a rodzice jeździli na nartach. Dlaczego bracia zdecydowali się na skoki narciarskie? Który z nich uchodził za zdolniejszego? Dlaczego Jakub zrezygnował ze skoków? Czym się teraz zajmuje? Który z braci jest bardziej wyważony, a który ekspresyjny?

  Polska reprezentacja skoczków narciarskich w konkursie drużynowym na Zimowych Igrzyskach w Pjongczangu zajęła trzecie miejsce. Z Maciejem Kotem spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki. Czy skoczkowie trenują przy tak niskich temperaturach? Czy igrzyska w Korei wpłynęły na jego życie? Czym jest dla niego sukces? Do Korei skoczkowie zabrali ze sobą swoje gitary. Jak zdradził Maciej, granie na gitarach między treningami i zawodami ich relaksuje. Czy skoczkowie mają w planach nagranie płyty? I w kim Maciej Kot ma największe wsparcie?

  Dziś w Pjongczangu odbędzie się konkurs olimpijski na dużej skoczni. Polskę będą w nim reprezentować: Kamil Stoch, Maciej Kot, Dawid Kubacki i Stefan Hula. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy psychologa sportu z Uniwersytetu SWPS Tomasza Kuracha i dziennikarza sportowego Krzysztofa Srogosza, aby czy w obliczu ogromnych oczekiwań, skoczkowie czują dużą presję i czy pomaga ona w zdobywaniu medali.

  Polscy skoczkowie narciarscy zdominowali Turniej Czterech Skoczni. Kamil Stoch zdobył pierwsze miejsce, Piotr Żyła - drugie, a Maciej Kot - czwarte. Co trener im powiedział po tym sukcesie? Mieli czas na świętowanie? Do Bukowiny Tatrzańskiej pojechała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska, aby spotkać się z Maćkiem Kotem i jego dziewczyną Agnieszką Lewkowicz.

  Mówi się, że za sukcesem każdego mężczyzny stoi mądra kobieta. Kim są więc partnerki polskich skoczków narciarskich, którzy ostatnio pokazują się z dobrej strony? Do Wisły pojechała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska, aby spotkać się z żoną Piotra Żyły - Justyną i partnerką Macieja Kota - Agnieszką Lewkowicz. Jak wspierają swoich mężczyzn? Denerwują się, kiedy ich partnerzy startują w zawodach? Jak będą wyglądały u nich najbliższe święta Bożego Narodzenia? Skoczkowie pomagają w domu, czy są raczej skupieni na treningach?

  Tegoroczne Letnie Grand Prix w skokach narciarskich wygrał Polak Maciej Kot. Do Bukowiny Tatrzańskiej pojechała dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska, aby zapytać skoczka, jak świętował zwycięstwo i kto jest dla niego największym wsparciem. Miała też okazję spotkać się z dziewczyną Maćka - Agnieszką Lewkowicz.

  Drugą wielką miłością jednego z najlepszych, polskich skoczków narciarskich, Macieja Kota, są rajdy samochodowe! Jak widzi swoje szanse na tej arenie i czy planuje zmianę dyscypliny?

  Jak wyglądają ostatnie przygotowania skoczków narciarskich do sezonu? Urszula Chincz wybrała się do Szczyrku gdzie, w hotelowym basenie, spotkała się z Maćkiem Kotem! Czy nasz najprzystojniejszy skoczek narciarski ma plany matrymonialne? Czy dziewczyny na jego widok "dostają kota"? ;-)

  Maciej Kot to jeden z najmłodszych i najpopularniejszych skoczków narciarskich. Jako jeden z nielicznych w kadrze nie ma żony. Wszyscy zastanawiają się, czy jego serce jest zajęte przez tajemniczą dziewczynę? Co robi Kot, kiedy ma chwilę dla siebie? Ze skoczkiem narciarskim spotkał się Mateusz Hładki i przedstawił mu kandydatki na dziewczynę: Agnieszkę Szulim, Ewę Farnę, Alicję Bachledę Curuś, Iwonę Węgrowską, Monikę Brodkę. Kogo wybrał Maciek?