Gwiazdy

Prawdziwa gratka dla fanów Leonardo DiCaprio. Aktor wyprodukuje serial

Gwiazdy

Walczy o klimat, gra i produkuje filmy. Lista talentów Leonardo DiCaprio zdaje się nie mieć końca. Amerykański gwiazdor staje właśnie przed kolejnym zawodowym wyzwaniem. Co tym razem szykuje dla fanów laureat Oscara?

Leonardo DiCaprio wyprodukuje serial „Wyspa”

Leonardo DiCaprio staje przed nowym wyzwaniem zawodowym. Aktor wyprodukuje telewizyjną adaptację powieści „Wyspa” Aldousa Huxleya. To historia dziennikarza, który rozbija się na fikcyjnej utopijnej wyspie na Oceanie Indyjskim. Początkowo zamierza eksploatować zasoby naturalne Ziemi, ale odkrywa, że jego misja jest zagrożona, kiedy nawiązuje więź z mieszkańcami region.

Na razie nie wiadomo, czy serial pojawi się na jakiejś platformie streamingowej. Jedno jest pewne - nie możemy się doczekać efektów i trzymamy kciuki za produkcję i producenta!

Leonardo DiCaprio w trosce o klimat

Co ciekawe, nowy projekt, w którym weźmie udział aktor, nie będzie jego debiutem producenckim. W zeszłym roku Leonardo DiCaprio wyprodukował film dokumentalny "Lód płonie", do którego podłożył także głos. Dokument przedstawia sposoby na rozwiązanie problemu zmian klimatycznych.

Związek Leonardo Dicaprio i o 23 lata młodszej Camili Morrone robi się coraz poważniejszy. Aktor planuje się ustatkować? Obejrzyj materiał:

Zobacz też:

Beyoncé wraca z nowym albumem. Czy "Black Is King" przebije sukces "Lemonade"?

Andrzej Strzelecki we wspomnieniach młodych artystów. „Dla profesora nie istniało niemożliwe”

Carla Fernandes zagrała w teledysku z hiszpańskim gwiazdorem. Posłuchajcie jej nowego utworu „Por Qué”

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości