Leonardo Di Caprio

  "Dziewczyna, z którą będzie, mając 72 lata, urodziła się podobno przedwczoraj".

  Leonardo DiCaprio, podobnie jak wiele innych gwiazd, postanowił wesprzeć walczącą z rosyjskim okupantem Ukrainę i przekazał na ten cel kwotę 10 mln dolarów. Informację jako pierwszy przekazał Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki.

  Leonardo DiCaprio to nie tylko znany aktor. Od lat jest też aktywistą działającym na rzecz środowiska. We współpracy z Discovery stworzył nowy projekt, który ma pomóc nam w zrozumieniu podwodnego świata i tego, jak zapobiec przyrodniczej katastrofie.

  Wielka kariera, blask fleszy i ogromne pieniądze. Dziś mówi o nich cały świat, lecz jeszcze kilka dekad wcześniej ich życie wyglądało zupełnie inaczej. Mowa o hollywoodzkich gwiazdach, które dorastały w biednych rodzinach. Kto odmienił swoje losy? O tym opowiedziała nam Ania Wendzikowska.

  Trwają prace nad najnowszym filmem Martina Scorsese "Killers of the Flower Moon". Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie z planu zdjęciowego, na którym widzimy Leonarda DiCaprio jako Ernesta Burkharta. Nie każdy rozpoznał aktora.

  Walczy o klimat, gra i produkuje filmy. Lista talentów Leonardo DiCaprio zdaje się nie mieć końca. Amerykański gwiazdor staje właśnie przed kolejnym zawodowym wyzwaniem. Co tym razem szykuje dla fanów laureat Oscara?

  To jedna z najbardziej znanych modelek na świecie. Pracuje z najlepszym projektantami, a jej życie prywatne przyciąga uwagę mediów. Kiedyś Bar Refaeli spotykała się z Leonardo DiCaprio, a teraz poślubiła izraelskiego milionera Adi Ezrę. Z izraelską topmodelką o polskich korzeniach spotkał się w Soczi dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Co Bar Refaeli wie o Polsce? Co według niej jest przepustką do światowej sławy w modelingu?

  Jutro w Dzień Dobry TVN: Piotr Kukulski, czyli "PeKay" zdradzi, dlaczego zdecydował zakończyć swoją karierę muzyczną. Dowiemy się, czy Leonardo Di Caprio, dzięki roli psychopatycznego maklera, ma szansę na kolejnego Oscara oraz Filip Chajzer pokaże sprytny sposób na tych, którzy głośno rozmawiają przez telefon w miejscach publicznych. Ponadto: pokażemy, jak wygląda drugi dom Marka Niedźwiedzkiego. W programie także: w latach 90. reklamowała podpaski. Anna Patrycy o przełamywaniu tabu i ucieczce od polskiego show-biznesu. A na naszej scenie wystąpi zespół Weekend z anglojęzyczną wersją „Ona Tańczy dla mnie”! Bądźcie z nami!