Czy przyjaźnie w show-biznesie są możliwe? "Są przykładem na to, że przeciwieństwa się przyciągają"

Leonardo Di Caprio i Kate Winslet
Co nowego w świecie gwiazd?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Czy szczera przyjaźń w świecie gwiazd istnieje? Mówi się, że to nie jest możliwe. Historia pamięta jednak wiele sytuacji, w których obserwowaliśmy zażyłe relacje gwiazd. Niektóre z nich przypomniała widzom w Dzień Dobry TVN Edyta Zając.

Leonardo Di Caprio i Kate Winslet - co ich łączyło?

Jedną z najbardziej podziwianych gwiazdorskich relacji jest ta między Leonardo Di Caprio a Kate Winslet. Ich kultowe role m.in. w "Titanicu" uwielbiane są przez fanów na całym świecie do dzisiaj. To właśnie w tej produkcji zresztą wszystko się zaczęło.

- Kate Winslet i Leonardo Di Caprio poznali się na planie filmu "Titanic". Dekadę później zagrali małżeństwo w filmie "Droga do szczęścia". To przyjaźń, która jest prawdziwa, bo kiedy Kate wychodziła za mąż, to Leonardo prowadził ją do ołtarza. Ważna rola jako przyjaciela. Natomiast kiedy Leonardo dostał Oscara, Kate nie kryła wzruszenia - mówiła Edyta Zając.

- Kate od zawsze podkreśla w wywiadach, że są dla siebie bliscy. Są przykładem, że przyjaźń w show-biznesie, i to między kobietą a mężczyzną, jest możliwa - dodała.

Przyjaźnie w show-biznesie

Reporterka Edyta Zając wymieniła także inne historie, które budzą podziw wśród fanów. Nie często zdarza się, by ludzie ze szklanego ekranu bezkompromisowo wspierali się w swoich karierach.

- Cameron Diaz i Drew Barrymore to dwie aktorki, które znają się od czasów nastoletnich. Drew była kelnerką, a Cameron stawiała pierwsze kroki jako modelka. To prawdziwa babska przyjaźń, bo one wspierają się i pomagają sobie - opowiadała.

- Inna przyjaźń to Jennifer Aniston i Courteney Cox. Poznały się ponad 30 lat temu na planie serialu "Przyjaciele". Produkcja chciała, żeby obsada spotykała się poza planem, żeby byli bardziej autentycznie. Są przykładem, że można przyjaźnić się przez lata. Dowiedziały się, że mogą na sobie polegać - dodała.

Nie zabrakło także historii o męskiej przyjaźni. Historia najbardziej znanego piłkarza na świecie i najbardziej podziwianego kucharza zaczęła się zupełnym przypadkiem, a ich relacja trwa od lat.

- David Beckham i Gordon Ramsay przyjaźnią się od lat. Zaczęło się od 2006 r., kiedy Gordon przygotowywał catering na imprezę Beckhama z okazji MŚ piłki nożnej. Są przykładem na to, że przeciwieństwa się przyciągają. Gordon znany jest z wybuchowości, a David wydaje się bardziej spokojny - relacjonowała Edyta Zając.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na na Player.pl..

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki