David Beckham stworzył wyjątkowe nagranie dla żony. Pokazał na nim jej ciążowy brzuch

Źródło: Dzień Dobry TVN
30. Urodziny Spice Girls
30. Urodziny Spice Girls
Urodziny w domu Clarków
Urodziny w domu Clarków
Wszystkiego najlepszego dla Grzegorza Zawieruchy
Wszystkiego najlepszego dla Grzegorza Zawieruchy
45. Urodziny Czesława Mozila
45. Urodziny Czesława Mozila
Błażej Król świętuje swoje 40. urodziny
Błażej Król świętuje swoje 40. urodziny
60. urodziny Michelle Obamy
60. urodziny Michelle Obamy
Okrągłe urodziny Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej
Okrągłe urodziny Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej
Julia Wieniawa kończy 25 lat
Julia Wieniawa kończy 25 lat
65. urodziny Grażyny Wolszczak
65. urodziny Grażyny Wolszczak
Urszula Dudziak świętuje 80. urodziny
Urszula Dudziak świętuje 80. urodziny
Victoria Beckham skończyła 50 lat. Mąż członkini zespołu Spice Girls postanowił uczcić tę okoliczność w mediach społecznościowych, publikując uroczy filmik z wieloma prywatnymi i archiwalnymi kadrami. - Wszyscy bardzo cię kochamy - wyznał piłkarz.

50. urodziny Victorii Beckham

Victoria Beckham przyszła na świat 17 kwietnia 1974 roku w Hertfordshire. Największą rozpoznawalność przyniosło jej członkostwo w zespole muzycznym Spice Girls, w którym występowała m.in. pod pseudonimem Posh Spice. Po rozpadzie bandu piosenkarka rozpoczęła karierę solową, w wyniku której nagrała dwa albumy. W 2008 roku zrezygnowała jednak z dalszych koncertów i przebranżowiła się, wchodząc w świat mody, gdzie do dziś daje upust swojej kreatywności w procesie projektowania ubrań.

50-latka spełnia się zarówno w roli bizneswoman, jak i żony oraz matki. Od 1999 roku mężem Victorii jest angielski piłkarz David Beckham, z którym doczekała się narodzin czworga dzieci: trzech synów oraz najmłodszej córki.

David Beckham składa życzenia żonie

David Beckham nie mógł przejść obojętnie obok okrągłych 50. urodzin ukochanej. Gwiazdor futbolu opublikował na swoim profilu na Instagramie wyjątkowy filmik złożony z archiwalnych kadrów. Na nagraniu widać rodzinne fotografie z różnych okresów życia solenizantki - począwszy od dzieciństwa, przez okres dorastania i występowania w Spice Girls, aż po najbardziej aktualne chwile spędzane z bliskimi. Nie zabrakło również materiałów, na których uwieczniono ciążowy brzuch piosenkarki i zobrazowano niezwykłą więź Victorii z dziećmi.

Piłkarz opisał zamieszczony w sieci filmik, składając wybrance serdeczne życzenia. - Wszystkiego najlepszego dla mojej pięknej żony… Zbliżając się do tych urodzin, powinnaś spojrzeć wstecz i być dumna z tego, co osiągnęłaś i co zbudowałaś - z Posh Spice, z kobiety biznesu i oczywiście z poślubienia kapitana Anglii - zażartował David.

Ale twoim największym sukcesem są dzieci. Prowadzisz je, kochasz i uczysz… One kochają cię nie do opisania, wszyscy bardzo cię kochamy. Miłego dnia, zasługujesz na to wszystko
- dodał Beckham.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Berenika Olesińska

Źródło: Instagram/@davidbeckham

Źródło zdjęcia głównego: WireImage/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości