Gwiazdy

Lara Gessler pokazała, jak karmi piersią w restauracji. "Rodzinne śniadanie oczami taty"

Gwiazdy

Lara Gessler niedawno powitała na świecie swoją córeczkę Nenę. Od tej pory jej profil na Instagramie zdominowały fotografie rodzinne. Najnowsze zdjęcie, na którym córka Magdy Gessler karmi piersią, wywołało bardzo dużo pozytywnych komentarzy internautów.

Lara Gessler karmi piersią

Lara Gessler w słoneczny, niedzielny poranek wybrała się razem ze swoją rodziną na śniadanie do restauracji. Aktualnie cała trójka przebywa w Barcelonie. Na swój profil na Instagramie Lara wstawiła zdjęcie, na którym karmi córeczkę piersią. Moment uwiecznił mąż Lary, Piotr Szeląg.

- Rodzinne śniadanie oczami Taty - napisała pod fotografią.

Post wywołał wiele pozytywnych emocji. Komentowały mamy i nie tylko, ale wszyscy zachwycali się fotografią.

  • Pani Lauro jest pani najlepszą i piękną mamą i do tego mądrą i inteligentną. Pozdrawiam.
  • Wspaniały widok! Ja po 2 latach tydzień temu zakończyłam karmienie i aż łezka się w oku kręci na takie zdjęcie.
  • Piękno bije po oczach! Przyjemnego dnia dla Was.

- czytamy pod fotografią.

Lara Gessler zakochana w córce

W październiku 2020 roku Lara Gessler i Piotr Szeląg powitali na świecie córkę, której dali na imię Nena. Od tej pory ich życie zmieniło się o 180 stopni. Instagram Lary zdominowały rodzinne fotografie, a codzienna rutyna, jak pisała pod jednym z postów, zmieniła się nie do poznania. Córka Magdy Gessler jest niezwykle szczęśliwa i zakochana w małej Nenie.

- Miłość, której nie byłam sobie w stanie wyobrazić. Ta, która - jak ktoś ostatnio powiedział - się mnoży, a nie dzieli. Magia - napisała pod innym zdjęciem na Instagramie.

Zobacz wideo: Jak skompletować wyprawkę dla noworodka? Swoimi radami podzieliły się Lara Gessler i Justyna Szyc-Nagłowska

>>> Zobacz także:

Szymon Majewski nosił damskie koszule, a żona malowała mu rzęsy. Na zdjęciu z młodości trudno go poznać: "Co czyni faceta facetem?"

Monika Richardson gorzko o zakończonym związku. "Byłam złodziejką męża, złą macochą i osobą współuzależnioną jednocześnie"

Szpital walczy z nadwagą u dzieci. "Wśród rodziców jest niska świadomość tego, że otyłość to choroba"

Autor: Daria Pacańska

Pozostałe wiadomości