Gwiazdy

Polskie gwiazdy przekazują pieniądze na walkę z koronawirusem. "Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski, Kuba Błaszczykowski, Dominika Kulczyk - oni zdecydowali się przekazać pieniądze na walkę z koronawirusem. Czy ich wsparcie pomoże zatrzymać rozwój pandemii?

Walka z koronawirusem z każdym dniem staje się coraz trudniejsza. Rośnie zapotrzebowanie na podstawowe materiały medyczne, jak np. maseczki, rękawice czy fartuchy. Pomocy potrzebuje także wiele rodzin w Polsce, którym pandemia utrudnia lub uniemożliwia pracę i zdobycie funduszy na podstawowe potrzeby. W tym trudnym czasie wiele osób publicznych decyduje się przekazać pieniądze na walkę z chorobą oraz jej skutkami.

Anna i Robert Lewandowscy przekazali pieniądze na walkę z koronawirusem

Znany na całym świecie piłkarz wraz z żoną za pośrednictwem Instagrama poinformowali o przekazaniu aż miliona euro na walkę z pandemią.

Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni. Jeśli możemy w sposób bezpieczny komuś pomóc to róbmy to. Zdecydowaliśmy się przekazać 1 mln Euro na walkę z koronawirusem. Ta sytuacja dotyka każdego z nas, nie wybiera, dlatego raz jeszcze prosimy: Stosujmy się do zaleceń, słuchajmy tych, którzy się na tym dobrze znają. Bądźmy odpowiedzialni?

- napisał piłkarz w swoim oświadczeniu.

Kuba Błaszczykowski przeciw pandemii

Kuba Błaszczykowski poza umiejętnościami piłkarskimi, znany jest także ze swojej działalności charytatywnej. Sportowiec prowadzi fundację "Ludzki Gest", która zajmuje się wsparciem rozwoju dzieci oraz młodzieży. Teraz wraz z swoją organizacją przekazał 400 tysięcy złotych na walkę z koronawirusem.

Musimy zmierzyć się z tym RAZEM. Tylko wspólnymi siłami możemy zmienić oblicze pandemii. To dla nas wielki test empatii i odpowiedzialności.Kochani, bardzo Was proszę nie bagatelizujcie problemu, zostańcie w domu i stosujcie się do zaleceń. Dbajcie o swoich bliskich i siebie. ?

- zaapelował do swoich fanów Błaszczykowski.

Zobacz też:

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości