Gwiazdy

Ada Grotkowska i jej nastrojowa ballada. "Za późno" ma szansę stać się hitem lata

Gwiazdy

Aktualizacja:

Adrianna Grotkowska pierwsze kroki w świecie mediów stawiała jako influencerka, jednak jej prawdziwą pasją jest scena. Piosenka "Za późno" to jej pierwszy krok w stronę wymarzonej kariery muzycznej. Nastrojowa piosenka może zostać przebojem zbliżającego się lata.

Kim jest Ada Grotkowska?

Ada Grotkowska jest z wykształcenia ekonomistką, jednak miłość do wizażu sprawiła, że jej kariera nie rozwinęła się przy biurku wielkiej korporacji, tylko przed ekranem monitora. Jej makijażowy kanał śledzi ponad 321 tysięcy użytkowników YouTuba , gdzie debiutująca wokalistka prężnie działa od pięciu lat. Prywatnie jest mamą 7-letniej Gabrysi. Rok temu pierwszy raz wzięła gitarę do ręki oraz wybrała się na lekcję śpiewu. Wtedy poczuła, że jej ścieżka prowadzi wprost przed mikrofon.

Nie zadawalało ją jednak śpiewanie cudzych piosenek, więc napisała własną. Utwór "Za późno", który zaprezentowała na scenie Dzień Dobry TVN, to jej autorska kompozycja. Sama również napisała słowa oraz wyprodukowała piosenkę. Jak mówi, w jej głowie czekają już kolejne dwa kawałki.

Ada Grotkowska w piosence "Za późno"

Scena Dzień Dobry TVN zawsze stoi otworem przed wszystkimi, którzy marzą, aby ich talent usłyszała naprawdę szeroka publiczność.

Znana z perfekcyjnej dbałości o urodę Ada zachwyciła minimalistyczną stylizacją oraz wyrazistym makijażem. Tym razem jednak nie chodziło o wizję, a zdecydowanie bardziej o fonię, która oczarowała widzów przed telewizorami.

"Za późno" to niezwykle nastrojowa ballada opowiadająca o nieszczęśliwej miłości. Pięknemu wokalowi towarzyszą subtelne dźwięki gitary, która przywodzi na myśl piosenki śpiewane przy ognisku w romantyczne wieczory.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz też:

Beata Kozidrak w autobiografii zdradza powody rozwodu. "To były dramatyczne chwile"

Klaudia Gawor to jedyna kobieta, która wygrała polskiego "X-Factora". "Pisałam wtedy maturę, która bardzo ściągała mnie na ziemię"

Anita Lipnicka pokazała dom zaprojektowany przez męża. Sonia Bohosiewicz: "Cudne!"

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości