Gwiazdy

Katarzyna Glinka przyznała, że zazdrości Joannie Koroniewskiej. "Staję na rzęsach, żeby dorównać Ci fotką"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Katarzyna Glinka, Joanna Koroniewska

W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Katarzyny Glinki, która przyznaje, że zazdrości Joannie Koroniewskiej, która przebywa obecnie na Wyspach Kanaryjskich. Na fotografii aktorka pozuje w stroju kąpielowym. Zaznacza jednak, że sesja nie skończyła się dla niej najlepiej.

Katarzyna Glinka w bikini

Na profilu Joanny Koroniewskiej na Instagramie od jakiegoś czasu pojawiają się zdjęcia z Wysp Kanaryjskich, dokąd aktorka wyjechała ze swoimi najbliższymi. Nie uszły one uwadze Katarzyny Glinki, która wyznała, że zazdrości swojej koleżance po fachu.

- No to jest bezczelność Joanno Koroniewska. Jak można prężyć swoje umięśnione, opalone, wysportowane ciało, wystawiać uśmiechniętą i zadowoloną buzię w dodatku w pięknych okolicznościach przyrody!!!!!! Tutaj ludzie marzną, wieje im po nerach i strzyka w kościach. Jest szaro, buro i ponuro!!!!!! – napisała pod zdjęciem, na którym pozuje w skąpym kostiumie kąpielowym.

Glinka przyznała jednak, że bikini w kapryśnym polskim klimacie to obecnie nie jest najlepszy pomysł. - Staję na rzęsach żeby dorównać Ci fotką kończąc z gilem i co?????? I nic, Kuzwa ZAZDRO!!!!!!!! W ogóle wszyscy, którzy teraz jesteście gdzieś w ciepłych krajach i wygrzewacie się na słońcu- ZAZDRO!!!!!!!!!!! – dodała.

Joanna Koroniewska odpowiada Glince

Pod zdjęciem Katarzyny Glinki pojawiło się mnóstwo komentarzy, głównie takich, które komplementują wysportowane ciało aktorki.

  • Ale ciało wow – napisała Anna Wendzikowska.
  • Sztos Forma jak zawsze – zauważył też jeden z Internautów.

Swój komentarz zostawiła także wywołana do tablicy Joanna Koroniewska. – Kaśka, spokojnie. Już dołączam. Za chwil kilka pomarznę jak Ty – oznajmiła aktorka. Wygląda więc na to, że wakacje Dowborów zmierzają ku końcowi i już wkrótce znowu będziemy mieć ich w Polsce.

Zobacz wideo: Kasia Glinka buduje i urządza wymarzony dom

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości