Gwiazdy

"Za rok będzie jeszcze większe pogo! Majka Jeżowska - gwiazda, która porwała tłumy na Pol'and'Rock Festival

Gwiazdy

Aktualizacja:

Majka Jeżowska była dziś gościem dzień Dobry TVN. Gwiazda wystąpiła w nietypowej roli... poprowadziła karaoke z widzami, którzy przyszli do naszej kawiarenki! "A ja wolę moją mamę" oraz inne hity można było zaśpiewać na żywo! Majka Jeżowska wraz z synem Wojciechem była też gościem w studiu dzień Dobry TVN.

Wspólne śpiewanie z Majką Jeżowską

"Od rana mam dobry humor" - śpiewała w jednym ze swoich hitów Majka Jeżowska i dobry humor od samego rana nie opuszczał ani piosenkarki, ani tych, którzy mieli okazję pośpiewać z królową piosenki dziecięcej.

Widzowie Dzień Dobry TVN mieli też okazje przekonać się, że piosenkarka, choć kojarzona głównie z utworami dla dzieci, ma do zaoferowania o wiele więcej. Dowodem fakt, że w tym roku podbiła publiczność wielkiego rockowego festiwalu i była jedną z najjaśniejszych gwiazd Pol'and'Rock Festival w Kostrzyniu nad Odrą.

Jeśli dostane Złotego Bączka i będę na Dużej Scenie, to przygotuję jeszcze większe pogo. Parę osób się zgłosiło, na przykład Grubson i Jarecki. Wejdą do mnie na scenę i damy czadu!

- zapowiedziała Majka Jeżowska w Dzień dobry TVN.

Więcej:

Majka Jeżowska - 40 lat na scenie

"A ja wolę swoją mamę", "Wszystkie dzieci nasze są", "Od rana mam dobry humor" czy "Marzenia się spełniają" to tylko niektóre z przebojów Majki Jeżowskiej, która już od czterech dekad cieszy kolejne pokolenia swoją twórczością oraz niesamowicie barwnym i pozytywnym podejściem do życia. Mimo mijających lat nadal jest w świetnej formie, co udowodniła występem na Pol'and'Rock Festival.

Co tam się działo! Występ Majki Jeżowskiej na Małej Scenie to jeden z najmocniejszych i najgłośniej komentowanych punktów ostatniego dnia tegorocznej edycji Pol'and'Rock Festival.

Na Małej Scenie wybuchło istne szaleństwo, choć wokalistka kojarzona przede wszystkim z twórczością kierowaną do dzieci rywalizowała z metalowcami z Decapitated występującymi w tym samym czasie na Dużej Scenie.

"Nie bójcie się marzyć" - krzyknęła w pewnym momencie Majka Jeżowska, a jej występ pokazuje właśnie, jak może wyglądać spełnione marzenie.

Kim jest Majka Jeżowska?

Majka, a właściwie Maria Jeżowska urodziła się w 1960 roku w Nowym Sączu. Piosenki takie jak „Wszystkie dzieci nasze są” oraz „A ja wolę moją mamę” sprawiły, że Majka stała się ulubienicą najmłodszej publiczności, a dziś rosną kolejne pokolenia jej fanów.

Studiowała na Wydziale Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach

Polska wokalistka istnieje na rynku muzycznym od lat osiemdziesiątych, jednak największe przeboje nagrała w kolejnej dekadzie. Zdaniem wielu Polaków, Majka Jeżowska jest królową dziecięcej piosenki. Artystka nagrała wiele hitów, na których wychowało się kilka pokoleń. Do największych przebojów artystki należą: A ja wolę moją mamę, Wszystkie dzieci nasze są czy Na plaży.

Autor: Anna Kobyłka

Pozostałe wiadomości