Gwiazdy

Kamila Szczawińska w sypialni z córeczką: "Kiedy jesteśmy w mieście, to bardzo tęsknimy za naszym domem na wsi"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kamila Szczawińska

Kamila Szczawińska niedawno urodziła trzecie dziecko. Wraz z rodziną mieszka w Berlinie. Modelka pokazała, jak urządziła sypialnię, wzbudzając zachwyt internautów.

36-letnia modelka i psycholog wyszła za mąż w 2009 roku. Ma trójkę dzieci: 12-letniego Juliana, 11-letnią Kalinę i córeczkę, o której przyjściu na świat Kamila poinformowała w mediach społecznościowych 7 czerwca.

Kamila Szczawińska mieszka poza Polską

Trzy lata temu Kamila Szczawińska spełniła swoje marzenie i wyprowadziła się z rodziną do Hiszpanii. – Decyzja o Hiszpanii była niespodziewana. Przyjechałam tam pojeździć konno, spróbowałam treningów na andaluzyjskich koniach, co było moim wielkim marzeniem. Byłam tam najpierw w lutym, potem wróciłam w kwietniu, na majówkę. Wtedy stwierdziłam, że wciąż jest mi za mało tej Hiszpanii i że chciałabym tam pomieszkać, więc świetnym pomysłem będzie wynajęcie domu na wakacje. Po czterech tygodniach pobytu tam stwierdziłam, że nie wracam, że nie ma takiej możliwości – powiedziała w jednym z wywiadów dla Dzień Dobry TVN.

Od kilku miesięcy modelka mieszka w Berlinie. Tam przyszła na świat jej najmłodsza córeczka. – Kiedy jesteśmy w mieście, to bardzo tęsknimy za naszym domem na wsi. Żeby w Berlinie było przytulnie i sielsko, wprowadziłam dużo kwiatów do naszej sypialni... – napisała na Instagramie. I rzeczywiście, tapeta ma kwiatowy wzór w odcieniach zgaszonego różu.

Do zdjęcia Kamila pozuje trzymając na rękach najmłodszą córeczkę. Obok jest łóżeczko dziewczynki i przewijak, na którym, co nie umknęło uwadze internautów, śpi kot. Obserwatorzy Kamili Szczawińskiej są zachwyceni aranżacją wnętrza. "Cudownie", "Jak magicznie", "Jak z bajki"– czytamy w komentarzach.

Kamila Szczawińska – kariera

Karierę zaczęła w 2001 roku i szybko stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych na świecie polskich modelek. Pracowała dla największych domów mody, m.in. Gucci, Giorgio Armani, Chanel, czy Roberto Cavalli.

Modelka ma też drugi zawód- jest psychologiem. W jednym z wywiadów powiedziała, że o tej pracy marzyła od dziecka. Inspiracją jest dla niej mama, która od wielu lat pracuje jako terapeutka uzależnień.

Zobacz wideo: Jak skompletować wyprawkę dla noworodka? Swoimi radami podzieliły się Lara Gessler i Justyna Szyc-Nagłowska

Zobacz także:

Dorota Chotecka i Radosław Pazura w obiektywie córki. Fanka: "Piękna miłość i cudowne szczęście"

Klaudia Halejcio pokazała bliznę po cesarskim cięciu. "Moje ciało tyle wytrzymało"

Dorota Wellman przez wiele lat nie mogła zajść w ciążę. "Do piekła bym trafiła, żeby mieć dziecko"

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Pozostałe wiadomości