Kamila Szczawińska

  Kamila Szczawińska

  #MeToo - takim hasztagiem opatrzone są krążące po sieci historie kobiet, które były molestowane. Co o akcji sądzą: Monika Olejnik, Kamila Szczawińska i Sylwia Gliwa? Czy im też kiedyś złożono niemoralną propozycję? Zobaczcie, czego dowiedziała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W mediach co i raz pojawiają się informacje o ciążach gwiazd i celebrytów. Ostatnio głośno jest o stanie błogosławionym księżnej Kate. Skąd bierze się zapotrzebowanie na tego typu informacje? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z dziennikarką show-biznesową Agnieszką Jastrzębską, modelką Kamilą Szczawińską i aktorką Anną Kerth. Bulwersuje je to, że dziennikarze publikują informacje na temat ciąż znanych mam? Czy same obnosiły się ze swoimi ciążami? C

  W każde wakacje jeździmy w różne piękne miejsca w Polsce. Tym razem dotarliśmy do Kołobrzegu. Tu dziennikarz Dzień Dobry Wakacje Mateusz Hładki spotkał się z Kamilą Szczawińską, która podzieliła się przepisami na ulubione kawowe koktajle, Kubą Wesołowskim, który opowiedział o akcji Mali Ratownicy oraz z Filipem Turowskim, który przygotował dla wszystkich smaczne śniadanie.

  Każdy marzy o idealnych wakacjach. O swoich powiedzieli w Dzień Dobry TVN: działacz sportowy Jarosław Bieniuk, aktorka Natalia Klimas i modelka Kamila Szczawińska. Jak według nich należy zaplanować wakacje z dziećmi? Co nasi goście myślą o wakacjach pod namiotem? Gdzie wyjadą w tym roku? Co lubią robić podczas urlopu?

  W kuchni Dzień Dobry TVN modelka Kamila Szczawińska i jej córka Kalina przygotowały pyszne śniadanie. Mogliśmy spróbować: jaślankę na mleku migdałowym, placki kakaowo-cynamonowe i koktajl owocowy.

  Prowadzenie bloga to w ostatnim dość popularne zajęcie. Czy polskie gwiazdy czytają blogi? Niektóre z nich w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębską same przyznały się do prowadzenia tego typu stron. O czym pisze modelka Kamila Szczawińska? I dlaczego Leszek Stanek i Mateusz Gessler nigdy nie założyliby bloga?

  Dzisiaj wielki finał programu Agent-Gwiazdy. W Dzień Dobry TVN Rafał Maślak, Kamila Szczawińska, Sylwia Szostak, Dominika Tajner, Maciej Sieradzky, Monika Mrozowska, Piotr "Vienio" Więcławski, Tomasz Oświeciński i Hubert Urbański powiedzieli, jak wspominają swój udział w programie, czy któryś z nich ma żal o coś do innych współuczestników i, kto - według naszych gości - jest Agentem. Okazało się, że Maciek Sieradzky stawia na Huberta Urbańskiego. Zobaczcie, do czego posunął się projektant, by poznać prawdę ;)

  W trzecim odcinku „Agent - Gwiazdy” z programem pożegnała się modelka Kamila Szczawińska. W Dzień Dobry TVN powiedziała, dlaczego pożegnała się z programem, jak wspomina pobyt w RPA i jakie zadanie ją przerosło. Kamila - za naszym pośrednictwem - przekazała również kilka słów Kindze Rusin.

  Zbliżają się wakacje. Gdzie i jak je spędzą: Krystyna Mazurówna, Igor Herbut, Baron, Kamila Szczawińska, Marta Kuligowska i Robert Kupisz? Czy któraś z gwiazd nie lubi wakacji? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  Na kilka dni przed premierą spektaklu "Upadłe anioły" Kinga Burzyńska spotkała się z Magdaleną Cielecką i Mają Ostaszewska, które grają dwie przyjaciółki poróżnione przez jednego mężczyznę. Spektakl jest wyjątkowy, bowiem kostiumy do niego stworzył sam Tomasz Ossoliński. Jaka jest historia ich przyjaźni? Skąd się znają? Aktorki nigdy nie były tak szczere!

  Jakiś czas temu znana modelka Kamila Szczawińska przyznała, że jej tryb życia zaczyna ją męczyć. Nawet postanowiła porzucić swoją karierę. Ale to już przeszłość. Aby jej życie wróciło na normalne tory, musiała zrezygnować z kilku rzeczy. Jakich? Zapewne wiele osób z jej pozycją nie potrafiłoby tego zrobić.

  Miss Polonia, Paulina Krupińska, z wykształcenia jest animatorem kultury. Prywatnie jest ciocią Kalinki i Juliana, dzieci modelki Kamili Szczawińskiej. Paulina podjęła się organizacji urodzin 3-letniej Kalinki. W studiu Dzień Dobry TVN obie panie opowiedziały, jak urządzić niezapomniany kinderbal. Nie tylko dla dzieci:)

  Tym razem Olivier Janiak wraz z Dzień Dobry Wakacje udał się do Augustowa. Spotkał się tam z Anną Dereszowską i Kamilą Szczawińską, które zdecydowały się wziąć udział w akcji „Pomoc mierzona kilometrami”. Czy wywiązują się ze swojego zadania? Pragniemy zebrać milion złotych, które trafi do Fundacji TVN 'nie jesteś sam'. Wy też możecie wziąć udział w tej akcji. Liczy się każdy kilometr!