Gwiazdy

Julia Wieniawa pozuje topless: "Kochaj swoje ciało"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Julia Wieniawa zamieściła na instagramowym koncie zdjęcia topless, które niosą za sobą ważne przesłanie. 22-letnia aktorka nawiązała bowiem do ruchu body positive. – Ale cudo – skomentowała post jedna z internautek.

Julia Wieniawa dorastała na oczach widzów. Dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek młodego pokolenia oraz jedną z najlepiej zarabiających osób ze świata show-biznesu. Jej profil na Instagramie obserwuje blisko 2 mln osób! Co więcej, swoje "pięć minut" niejednokrotnie wykorzystywała w słusznej sprawie. Jesienią ubiegłego roku zadeklarowała, że została potencjalnym dawcą narządów, a teraz pochyliła się nad tematem ciałopozytywności.

Julia Wieniawa topless

22-letnia aktorka, wokalistka i założycielka marki modowej często publikuje w mediach społecznościowych odważne fotografie w skąpych stylizacjach lub zmysłowych pokazach. To pokazuje, że jest świadoma swojego ciała i urody. Co więcej, teraz udostępniła dwa zdjęcia, wykonane greckiej wyspie Mykonos. Pierwsze to klimatyczny, czarno-biały kadr, a drugie - kolorowe zbliżenie na jej figurę. Aktorka pozuje na nich topless.

Kochaj swoje ciało. Ciałopozytywność

- napisała Julia Wieniawa.

Jej post spotkał się z pozytywnym odzewem: "Przepiękne", "Ale cudo", "Jesteś śliczna" – czytamy.

Ciałopozytywność – na czym polega?

Tym samym Julia Wieniawa dołączyła do grona gwiazd, które ochoczo prezentują swoje wdzięki, by wspierać ruch bodypositive, którego głównym założeniem jest akceptowanie własnego ciała. Jego celem jest promowanie miłości do samego siebie - bez względu na rozmiar, wagę, wygląd czy urodę. To również przeciwstawienie się nierealistycznym kanonom piękna promowanym przez media.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Zborowska i Domańska na zapiekankach, czyli afera o kobiece ciało. "Po raz kolejny zostałyśmy ocenione przez pryzmat naszego wyglądu"

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości