Gwiazdy

Józef Pawłowski i Klaudia Szafrańska zostali rodzicami. Ciąża była tajemnicą

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Józef Pawłowski i Klaudia Szafrańska

Józef Pawłowski i Klaudia Szafrańska przez wiele miesięcy ukrywali radosną nowinę, że zostaną rodzicami. Wreszcie, już po narodzinach dziecka, wokalistka pochwaliła się pięknym zdjęciem, na którym trzyma na rękach malucha.

Józef Pawłowski i Klaudia Szafrańska - związek

Józef Pawłowski i Klaudia Szafrańską są razem od wielu lat. Pobrali w maju 2019 roku. Choć oboje są obecni w show-biznesie, to wolą trzymać prywatność tylko dla siebie. Nie opowiadają w mediach na temat swojego związku, rzadko pojawiają się razem na branżowych eventach, a w mediach społecznościowych tylko do czasu do czasu publikują wspólne zdjęcie.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Pawłowski i Szafrańską są artystyczną parą. On jest znanym aktorem, którego widzowie TVN doskonale znają m.in. z serialu "Diagnoza" czy "Przepisu na życie". Na wielkim ekranie Józef pojawił się w produkcjach takich, jak "Miasto 44" i "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Z kolei Klaudia jest popularną wokalistką. W 2012 roku zachwyciła swoim głosem jurorów programu "X Factor". W tamtym czasie założyła też zespół Xxanaxx, z którym wydała łącznie cztery albumy. Szafrańska realizuje się również solowo.

Józef Pawłowski i Klaudia Szafrańska są rodzicami

Józefowi i Klaudii udało się utrzymać w tajemnicy fakt, że spodziewają się dziecka. Do tej pory nie było wiadomo, że wokalistka jest w ciąży. Dopiero po porodzie świeżo upieczona mama postanowiła pochwalić się zdjęciem z pociechą.

- No i tak śpiewam te kołysanki - napisała Szafrańska.

Fani składają gratulacje dla rodziców. "Patrząc na te afery show-biznesu, aż przyjemnie patrzeć na Ciebie. Piękna, skromna i zdolna osoba, która szanuje swoje życie prywatne. Dużo szczęścia dla Waszej trójki", "Klaudia, dużo zdrowia dla was", "O matko! Ale cudownie", "Czuły obrazek. Gratuluję", "Takie miałam przeczucie, że było Cię tu mniej nie bez powodu", "Dzidziuś ma szczęście słuchać codziennie kołysanek w tak pięknym wykonaniu", "Co za słodycz" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości