Gwiazdy

Sandra Kubicka o związku Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego: "Jak się z kimś rozstajesz, to robisz to z konkretnego powodu"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Materiały prasowe/MODIVO

Joanna Opozda i Antoni Królikowski kilka dni temu potwierdzili domysły fanów, którzy wyczekiwali ich powrotu do siebie. Towarzyskie rewelacje postanowiła skomentować Sandra Kubicka. Modelka nie jest przekonana, czy związek z byłym to najlepszy pomysł.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wrócili do siebie

Rozstanie aktorskiej pary było prawdziwym zaskoczeniem dla ich fanów, jednak wkrótce znów zaczęto widywać Antka i Joannę razem. Paparazzi przyłapali aktora pod domem ukochanej z bukietem róż, później widziano ich na wspólnym wyjeździe do Zakopanego i podejrzewano, że para także spędziła razem Wielkanoc. Ostatecznie potwierdzili, że znowu są w związku.

Sandra Kubicka w rozmowie z serwisem Plotek postanowiła ocenić szanse na sukces związku Joanny i Antka.

Też miałam kilka wielkich powrotów i rozstań i nie wiem, czy to dobrze. Nie ma reguły, że to działa lub nie. Jeśli ludzie się kochają, na pewno fajnie, że o to walczą. Bardzo lubię Antka, jest fajną osobą, z Asią miałam zgrzyt, ale to nie powinno wpływać na moją opinię, czy pasują do siebie, czy nie pasują. Słyszałam, że Asia się zmieniła, że się uspokoiła oraz, że jest cieplejszą osobą. Wizualnie super do siebie pasują.

- wyznała modelka.

Sandra Kubicka o swoich związkach

Sandra Kubicka nawiązała do swoich doświadczeń. Jej zdaniem powroty do byłych nie mają zbyt wielkich szans na powodzenie.

W moim przypadku powroty były złe. Jak się z kimś rozstajesz, to robisz to z konkretnego powodu i niektórzy zapominają o tym i przez chwilę jest miesiąc miodowy, sielanka, a później problemy się powiększają. Jeśli natomiast ktoś odszedł od kogoś dla kogoś, to ile razy mówisz, że wybaczysz, nie wybaczysz. Jest to wyciągane przy każdej kłótni

- podsumowała.

Poprzedni związek para potwierdziła w lipcu, natomiast oficjalnie zakończył się w Nowy Rok, gdy aktorka opublikowała na swoim koncie na Instagramie oświadczenie. Zapewniała w nim, że "Antkowi życzy wszystkiego dobrego" i ma nadzieję, że "poukłada (Antoni Królikowski - red.) swoje sprawy".

Zobacz wideo: Bracia Królikowscy – Janek, Antek i Ksawery

Zobacz też:

Lodowata woda wcale nie taka zdrowa. Dlaczego należy jej unikać?

Awaria Google. Na smartfonach pojawia się komunikat, którego nie można usunąć. Podpowiadamy, co zrobić

Orły 2021. Agata Kulesza uhonorowała matkę Tomasza Komendy. "Jesteś dla mnie wzorem"

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości