Gwiazdy

Joanna Lazar pochwaliła się córeczką. Uwagę przykuwa jeden szczegół

Gwiazdy

Autor:
Lidia
Ostólska
Joanna Lazar

Joanna Lazar jest "świeżo upieczoną mamą". Bohaterka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" postanowiła sprawić niespodziankę swoim fanom. Na koncie celebrytki w mediach społecznościowych pojawiło się urocze zdjęcie z córką. Na pierwszej fotografii jeden szczegół przykuwa uwagę.

Joanna Lazar zaskarbiła sobie sympatię widzów, biorąc udział w 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Bohaterka programu nie zakochała się na zabój przed kamerami. W jej przypadku telewizyjny eksperyment nie przyniósł oczekiwanych rezultatów, ale nic nie dzieje się bez przyczyny. Show sprawiło, że poza planem rozkwitło inne uczucie. Szczęśliwcem, w którym zakochała się Joanna, okazał się Mateusz. Para od początku marzyła o założeniu rodziny. I to marzenie się spełniło.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" została mamą

Teraz bohaterka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" celebruje każdą chwilę z pierworodną. Na swoim Instagramie umieściła pierwsze zdjęcie z maleństwem.

Dziewczynka ubrana w różowe śpioszki z printem w owieczki spogląda na mamę. Uwagę fanów zwróciły bujne włosy dziewczynki. Przy okazji tego zdjęcia Joanna Lazar podzieliła się refleksją na temat macierzyństwa.

Mały człowiek to wielki cud. Dla świata jest tylko człowiekiem, dla Nas całym światem. Codziennie dostarcza Nam małych radości

Fani Joanny Lazar zachwyceni "fryzurą" jej córki

Fani uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bardzo ucieszyli się z opublikowanej fotografii. Docenili fakt, że młoda mama w natłoku obowiązków znalazła czas na podzielenie się zdjęciem z maluchem. Nic dziwnego, że gratulacje lawinowo pojawiły się pod postem. Szczególną uwagę fanów przykuła bujna czupryna dziecka. Nieczęsto zdarza się, aby niemowlę miało tak gęste włosy.

Gratulacje Asiu, zasługujesz na szczęście, dużo zdrówka dla mamusi i maluszka.

Ojej jakie cudne włoski. Niech się Wam zdrowo chowa.

Gratuluję tego małego cudu, niech rośnie jak na drożdżach. Dużo zdrowia dla Was.

Autor:Lidia Ostólska

Pozostałe wiadomości