Horoskop

Numerologiczny horoskop na 2022 roku. Dla niektórych to będzie czas, by stworzyć nowy związek

Horoskop

Autor:
Adam
Barabasz
Numerologiczne tajemnice
Numerologiczne tajemnice Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

W numerologii rok 2022 jest szczególny, bo składa się z trzech dwójek. Jak twierdzi numerolożka Kaja Bochniak, liczby mają ogromny wpływ na całe życie każdego z nas. Ich wibracje mogą bardzo pomóc lub zaszkodzić. W Dzień Dobry TVN zgłębiła numerologiczne tajemnice, wyjaśniła, jak sprawdzić swoją liczbę oraz zdradziła, co nowy rok przyniesie dla każdej z nich.

Czym jest numerologia?

Numerologia to system wiedzy o liczbach, pozwalający nam na podstawie daty urodzenia oraz wszystkich imion i nazwisk wyczytać informacje o naszej osobowości, potencjałach, tym co nam sprawia trudność, a co przynosi w życiu satysfakcję. Dodatkowo pokazuje, na co mamy teraz sprzyjający czas, a co lepiej odpuścić.

Kaja Bochniak, jedna z najpopularniejszych polskich numerolożek, od zawsze zajmowała się liczbami - wcześniej jednak pracowała w bankowości - ostatecznie jednak postanowiła porzucić korporację, by poświęcić się numerologii.

- W którymś momencie poczułam odwagę, żeby w to pójść na pełen etat - wyjaśnia. - Zawsze hobbystycznie to robiłam, to było drugie życie po godzinach. Teraz mam już tylko jedno i bardzo mi się ono podoba, tak że rozwija się to dość szybko. Wydaje mi się, że w tych trudnych czasach ludzie szukają wsparcia i zrozumienia, po co to wszystko jest - stwierdza.

Kaja Bochniak wzięła udział w czacie, na którym odpowiadała na pytania telewidzów. Wśród nich pojawiło się jedno, które wyjątkowo zwróciło jej uwagę.

- Było ciekawe pytanie o bliźniaki, bo mamy tę samą datę urodzenia i te osoby powinny być takie same, ale przecież nie są - zauważyła. - W numerologii odpowiedzią jest to, że badamy energię z imion i nazwisk, więc ta energia daje nam inne podejście do naszego potencjału. I na tym będzie polegała główna różnica w przypadku bliźniaków.

Horoskop numerologiczny na 2022 rok

Co przyniesie nowy rok poszczególnym liczbom?

Jedynka numerologiczna - rok 2022 sprzyja: rozwojowi, podnoszeniu kwalifikacji. Skupiamy się więcej na swoim wnętrzu i analizie swojego życia.

Dwójka lub jedenastka - rok 2022 sprzyja: finansom i dobrym okazjom zawodowym. Możemy podnieść nasz standard życia.

Trójka - rok 2022 sprzyja: podsumowaniom i korzystaniu z tego co wypracowaliśmy przez ostatnie 8 lat. W naszym życiu skończą się rzeczy, relacje, które już nam nie służą.

Czwórka lub 22 - rok 2022 sprzyja: nowym początkom. Los wspiera nas w naszych planach, warto odważnie wchodzić w nowe rzeczy - zawodowo i prywatnie.

Piątka - rok 2022 sprzyja: nawiązywaniu i pogłębianiu związków, relacji z ludźmi. Mamy wsparcie i energię od innych, wzmacnia się nasza wrażliwość.

Szóstka lub 33 - rok 2022 sprzyja: szczęściu. To beztroski czas, sprzyja nam los wzmacnia się kreatywność, wyrażanie siebie. Poznamy wielu ludzi.

Siódemka - rok 2022 sprzyja: budowaniu fundamentów. Przychodzi stabilizacja. Praca włożona w realizację celów w tym roku, będzie procentować przez kolejne lata.

Ósemka lub 44 - rok 2022 sprzyja: zmianom, intensywnemu rozwojowi. Dużo możliwości, podróży, czas biegnie szybko. Może pojawić się sporo nowych doświadczeń.

Dziewiątka - rok 2022 sprzyja: skupieniu na rodzinie, sprawach domowych, prywatnych. To świetny czas na nowy związek, rozkwit w obecnym czy powiększenie rodziny.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości