Gwiazdy

Ślązaczka zrobiła karierę na TikToku. W zabawny sposób odczarowała obraz matki z małego miasta

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Mama ze Śląska fenomenem social mediów
Mama ze Śląska fenomenem social mediówDzień Dobry TVN
wideo 2/5

"Mama na obrotach", a tak naprawdę Klaudia Klimczyk jest fenomenem polskiego TikToka. Ślązaczka spod Opola to matka i kobieta z ogromem energii. W czasie pandemii zaczęła nagrywać zabawne filmiki, a jej konto obserwuje już ponad 2,5 mln osób. Zgromadziła tam grono oddanych followersów, którzy śledzą codzienne życie i rozterki mamy na ciągłych obrotach.

Mama na obrotach - kim jest gwiazda TikToka?

Klaudia Klimczyk w zabawny sposób zderza z rzeczywistością obraz polskiej kobiety z małego miasteczka. Dzięki filmom i aktywności w mediach społecznościowych chce pokazać, że można z dystansem podchodzić do roli matki, swojej otyłości, polskiej wsi czy też gwary. Dużo obserwatorów zwraca uwagę na to, że Klaudia jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami.

- Niektóre filmiki robię naprawdę spontanicznie. Coś ubzduram sobie w głowie i nagrywam. Moje córki czasami też występują ze mną - mówiła "Mama na obrotach"

- Trzeba nagrywać i się nie wstydzić. Czy się ma makijaż, czy nie. Trzeba mieć dystans do siebie - dodała.

TikTok z misją

Na TikToku pojawiła się w kwietniu ponad rok temu. Oprócz tego, że bawi ludzi, "Mama na obrotach ma też misję". Jak sama podkreśla, jej działania w social mediach mają być także wsparciem dla kobiet, którym brakuje samoakceptacji oraz wsparcia innych matek. 

- Chcę pokazać, że taka skromna kobieta jak ja, jeszcze ze wsi, też umie pokazać się bez makijażu. Dużo osób zarzuca mi, że promuję otyłość, ale ja nie chcę tego robić. Chcę, żeby ludzie się akceptowali takimi, jakimi są - powiedziała Klaudia Klimczyk.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości