Gwiazdy

Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w ciąży. Pokazała urocze zdjęcie

Gwiazdy

Joanna Lazar

Asia Lazar, uczestniczka 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" podzieliła się z obserwatorami radosną nowiną na Instagramie. Mimo że nie udało jej się znaleźć partnera w telewizyjnym show, ułożyła sobie życie i, wszystko na to wskazuje, jest szczęśliwa.

Asia Lazar z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest w ciąży

Domysły na temat odmiennego stanu Joanny pojawiły się w komentarzach już kilka tygodni temu. Choć fani dopytywali ją o to, czy spodziewa się dziecka, długo nie odnosiła się do tematu. W niedzielę, 15 sierpnia opublikowała zdjęcie, którym rozwiała wszystkie wątpliwości. Asia wraz z partnerem spodziewają się dziecka, które, jeśli wierzyć umieszczonym na fotografii napisom, przyjdzie na świat już niebawem.

Asia Lazar: "Najważniejsze marzenie się spełniło - rodzina"

Pod zdjęciem, którym Asia i jej partner potwierdzili radosną nowinę znalazł się także wyjątkowy opis.

Gdyby ktoś 5 lat temu powiedział Mi, że moje życie zmieni się o 180 stopni to bez wahania pomyślałabym, że to wariat. Awans w pracy, własne mieszkanie, niezależność od drugiej osoby, wolność psychiczna, eksperyment @slubodpierwszegowejrzenia i spotkanie miłości życia. Najważniejsze marzenie się spełniło - rodzina ? Czas na zmiany, już nie jesteśmy odpowiedzialni za siebie, ale za nasze dzieciątko❤️

- czytamy. Oczywiście obserwatorzy Joanny pospieszyli z gratulacjami, wśród nich także inni uczestnicy programu: Anita Szydłowska, Adrian Szymaniak, Jacek Wojciechowski, Marcin Wichrowski i Ania Wróbel.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Iza i Kamil z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” o tym, jak budują swoją przyszłość

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości