Gwiazdy

Joanna Koroniewska przygotowuje się na powitanie męża po tygodniowej nieobecności. "Muszę mu przypomnieć jaki skarb ma pod dachem"

Gwiazdy

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska przez tydzień nie widziała się z mężem, ponieważ przebywała na urlopie nad polskim morzem. Teraz przygotowuje się jednak do spotkania z Maciejem Dowborem i stęskniona poprosiła swoich fanów o pomoc w doborze odpowiedniej stylizacji na tę okazję.

Styl Joanny Koroniewskiej

Choć jeszcze kilka lat temu Joanna Koroniewska nie wyróżniała się zbytnio swoim wyglądem i stawiała głównie na skromne sweterki oraz klasyczne jeansy, w ostatnim czasie jej styl znacznie ewoluował. Niezwykle aktywna w mediach społecznościowych aktorka, stała się inspiracją dla tysięcy kobiet, które naśladują jej sposób ubierania się. Jest to łatwe, ponieważ artystka z powodzeniem miesza rzeczy z górnej półki z tymi z sieciówek, tworząc klasyczne i udane stylizacje, które chętnie prezentuje w sieci.

Joanna Koroniewska o stylizacji na powrót męża

W czwartkowy wieczór 19 sierpnia Joanna Koroniewska po raz kolejny opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie przedstawiające jej stylizacje. Tym razem jednak poprosiła swoich obserwatorów o pomoc w wyborze stroju, w którym powinna przywitać Macieja Dowbora w domu po tygodniowej nieobecności. Na pierwszej fotografii pozuje w czarnej krótkiej sukience mini, na drugim ujęciu z kolei w niebieskim bikini z wiązaniami.

- To która kreacja na powitanie męża po tygodniu rozłąki?! Przez te wszystkie Wasze ochy i achy na temat jego metamorfozy, Dowbor trochę obrósł w piórka. Dzięki dziewczyny, też Wam tak zrobię. Dlatego muszę mu przypomnieć jaki "skarb" ma pod dachem. To co?! Idziemy skromną, niedostępną czy może full show off?! No prawie. #prawdziwedylematy #dlugiewakacje #tosienazywaproblem - napisała Joanna Koroniewska na Instagramie.

Fani momentalnie pospieszyli z pomocą i w komentarzach chętnie dzielili się swoimi radami. Czytamy: "Myślę, że jak obrósł w piórka, to tylko wersja full show off", "Opcja numer 3 - topelss", "Zacznij od 1, na 2 to musi zasłużyć" czy "Po tygodniu to wraca taki stęskniony, że na kreację nawet nie spojrzy". Fotografię skomentowała także Ada Fijał, która poleciła drugą opcję.

Jak myślicie, na którą stylizację zdecyduje się Joanna?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Joanna Koroniewska: "Część moich koleżanek twierdzi, że każdy mężczyzna zdradza kobietę"

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości