Gwiazdy

Joanna Koroniewska i Marta Wierzbicka cieszą się z powrotu do teatru "Wspaniale było wrócić́ na scenę̨ po przerwie"

Gwiazdy

Joanna Koroniewska

Po kilkutygodniowym zamknięciu teatry ponownie szykują się na przyjęcie publiczności. Z tej informacji cieszą się nie tylko widzowie, ale i gwiazdy. Swojego zachwytu nie kryją Joanna Koroniewska i Marta Wierzbicka, które uczciły powrót do pracy na swoich mediach społecznościowych.

Aktorzy wracają na scenę

Z powodu pandemii odwołano większość wydarzeń artystycznych, a instytucje kultury zostały zamknięte na czas kwarantanny. Artyści przenieśli się na pewien czas do Internetu, jednak część z nich szykuje się już na ponowne spotkanie z publicznością. Do tej grupy zaliczają się Joanna Koroniewska i Marta Wierzbicka, które biorą obecnie udział w próbach do nowego spektaklu Teatru Komedia.

Praca w teatrze

Aktorki wróciły na scenę i dzielą się swoją radością z fanami. Na ich mediach społecznościowych pojawiły się relacje z prób oraz zapowiedzi nowych projektów.

"Domówka u Dowborów"

Mimo że w trakcie kwarantanny teatry w całym kraju były zamknięte, Joanna Koroniewska znalazła sposób na utrzymanie kontaktu z widzami. Wraz z mężem Maciejem Dowborem wirtualnie bawią Polaków. Organizowane przez parę "Domówki u Dowborów" zarażają dobrą energią i skutecznie poprawiają humor w czasie pandemii.

ZOBACZ: Rozmowę Joanny Koroniewskiej z dziennikarką Dzień Dobry TVN Barbarą Pasek.

Zobacz też:

Zajrzeliśmy za kulisy planu „BrzydUli 2". "Pojawi się wielu nowych bohaterów, są bardzo fajni"

Dominika Gwit opublikowała półnagie zdjęcie. Teraz do rozebrania namawia inne kobiety. Co się za tym kryje?

Paula Tumala nie może opanować łez wzruszenia: "Wielu lekarzy zapewniało, że nie będę mogła mieć dzieci"

Autor: Agata Polak

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości