Gwiazdy

Janusz Leon Wiśniewski - dla miłości zamieszkał w Gdańsku. "Cieszę się, że jestem tutaj i teraz"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Janusz Leon Wiśniewski, autor kultowej "Samotności w sieci", dla ukochanej kobiety przeniósł się z Frankfurtu do Gdańska. - Zmieniłem nie tylko swoje życie, ale trójki osób, które się do mnie przeprowadziły-powiedział nam pisarz.

Pierwsze spotkanie

Ewelina pierwszy raz zobaczyła Janusza podczas wieczoru autorskiego, na który wybrała się za namową przyjaciółki. Stanęła w kolejce po autograf. I wtedy pisarz spytał, czy nie pojechałaby z nim do Krakowa. Zaskoczona taką śmiałością, stanowczo odmówiła. Po kilku dniach postanowiła jednak, że skontaktuje się z Januszem za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych, aby zapytać, skąd ta propozycja.

To była taka kobieca ciekawość

- wspomina Ewelina.

Na początku utrzymywali niezobowiązujący kontakt internetowy, ale wszystko zmieniło się, gdy Janusz zaproponował spotkanie w Gdyni.

Pofatygowała się i spotkaliśmy się drugi raz fizycznie. Od tego czasu zaczęło się to toczyć

- opowiada Janusz Wiśniewski.

Dom w Gdańsku

Na początku tworzyli związek na odległość, ale w końcu postanowili zamieszkać w Gdańsku. Aby do tego doszło, on musiał porzucić swoje życie we Frankfurcie, a ona - w Koninie. Nie było to łatwe, ale nie żałują tego kroku, ponieważ są bardzo szczęśliwi:

Nie mam poczucia, że żeśmy sobie coś ograniczyli. Nasze światy zaczęły się fajnie zazębiać i zaczęliśmy tak współistnieć

- cieszy się Ewelina.

Parze życzymy wiele szczęścia.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player

>>> Zobacz także:

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości