Gwiazdy

Janusz Chabior kibicuje na Euro 2020 z bratem. Fani komentują ich podobieństwo: "Atak klonów"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East NewsJanusz Chabior i Batman

Euro 2020 rozpoczęło się w najlepsze, a Polacy wiernie kibicują polskiej reprezentacji. W czasie meczu Polska-Hiszpania w strefach kibica było naprawdę gorąco. Relacją z wieczoru pochwalił się w mediach społecznościowych Janusz Chabior. Aktor opublikował zdjęcie z bratem, a fani zwrócili uwagę na niesamowite podobieństwo panów.

Janusz Chabior kibicuje polskiej drużynie

Euro 2020 od kilku dni budzi wielkie emocje. Mecz Polska-Hiszpania z wypiekami na twarzach oglądali zarówno fani piłki, jak i laicy. W sobotni (19.06) wieczór w sieci zaroiło się od zdjęć z biało-czerwonymi barwami. Kibicowskim kadrem pochwalił się także Janusz Chabior. Aktor, który do niedawna stronił od mediów, dziś coraz częściej udziela się w sieci. Na Instagramie opublikował zdjęcie z bratem, z którym wybrał się do jedynej ze stref kibica.

Z bratem za Polską

– dodał.

Uwagę fanów zwrócił jednak nieco inny fakt. Internauci dostrzegli bowiem ogromne podobieństwo panów. Jak przyznali, są oni jak dwie krople wody. Mają podobne rysy twarzy, nos i uśmiech.

  • Panie Januszu! Bliźniaki! Pozdrowienia dla brata również.
  • Atak klonów!
  • Takie same uśmiechy i takie same fryzury.

- pisali fani.

Brat Janusza Chabiora - kim jest?

Janusz Chabior już jakiś czas temu pochwalił się w mediach bratem i docenił jego artystyczny talent. Jak się okazuje, Piotr Chabior zajmuje się fotografią. Mężczyzna robi klimatyczne portrety starą techniką.

- Mój brat Piotr Chabior robi portrety aparatem wielkoformatowym, a odbitki wykonuje techniką cyjanotypii na papierze akwarelowym z tonowaniem w czarnej herbacie. Technika ta została wynaleziona w latach 40. XIX wieku. Brzmi to trochę kosmicznie, ale efekt rewelacyjny. Dziękuję Piotruś – napisał aktor, publikując zdjęcie wykonane przez brata.

Zobacz wideo: Agata i Janusz, czyli "Power Couple"

Zobacz także:

Lewandowska, Łuczenko-Szczęsna, Koroniewska, Janiak. Tak znani kibicowali na pierwszym meczu Polaków na Euro 2020

Agnieszka Woźniak-Starak zaskoczyła podczas meczu Polska - Słowacja. W jakich okolicznościach go oglądała?

Co oglądać zamiast meczu? Oto nasze propozycje

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości