Gwiazdy

Małgorzata Ohme pokazała, jak wyglądała w 2008 roku. Fani żartują: "Widać, jak zmieniała się moda"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNKamil Piklikiewicz/East News

Małgorzata Ohme z tęsknotą wspomina swoje występy w porannym programie "Wstajesz i wiesz". Gwiazda pokazała archiwalne zdjęcie sprzed 13 lat, gdy była gościem Jarosława Kuźniara. Jej fani zwrócili uwagę, że przeszła spektakularną modową metamorfozę.

Małgorzata Ohme - zdjęcie sprzed lat

Patrząc na zdjęcia gwiazd z przeszłości, sprzed co najmniej 10 lat, niekiedy aż trudno uwierzyć, że to te same osoby. Zmieniły się trendy w modzie, fryzurach i makijażu. To, co kiedyś było modne, dziś byśmy już na siebie nie założyli. Małgorzata Ohme opublikowała na swoim profilu na Instagramie archiwalne zdjęcie z wizyty w programie "Wstajesz i wiesz". 13 lat temu wyglądała zupełnie inaczej niż dziś.

- 2008 rok. Często jestem gościem Jarosława Kuźniara we "Wstajesz i wiesz" w TVN24. Wspominam te poranki czule. Nie wyobrażam sobie, by TVN24 mógł zniknąć z anteny, oglądam was wiernie od lat i mocno kibicuję. Dziękuje za ostatnie 20 lat rzetelnego, niezależnego, na najwyższym poziomie dziennikarstwa - napisała Ohme.

Fani dziennikarki są pod wrażeniem jej metamorfozy. To, co najbardziej zwróciło ich uwagę, to strój. Ponad dekadę temu stylizacja Gosi była niezwykle modna i wiele osób właśnie tak się ubierało. - "T-shirt na koszulę - to były czasy! Sama oczywiście też się tak nosiłam", "Gosia, jestem fanką tej stylówki", "Cóż za zmiana", "Widać, jak zmieniała się moda", "Od początku darzyłam cię ogromną sympatią, lubiłam, kiedy byłaś zapraszana jako gość, konsultant - psycholog" - czytamy w komentarzach.

Kariera Małgorzaty Ohme

Małgorzata Ohme od lat pracuje w mediach. Ukończyła psychologię społeczną na SWPS w Warszawie. Jako psycholog często była zapraszana do programów telewizyjnych jako ekspert, głównie w temacie relacji rodzinnych. W 2015 roku została jurorką w talent show dla dzieci "Aplauz, aplauz!".

Ohme współprowadziła reality show "Big Brother", a we wrześniu 2019 roku dołączyła do obsady prowadzących Dzień Dobry TVN. Jesienią 2020 roku prowadziła program emitowany na antenie TVN7 "Kto odmówi pannie młodej?".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Małgorzata Ohme chce zostać dawcą szpiku

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości