Jarosław Kuźniar

  Jarosław Kuźniar

  To już oficjalne! Andrzej Sołtysik w duecie z Anną Kalczyńską od nowego sezonu poprowadzi codzienne wydania programu Dzień Dobry TVN. Zastąpi Jarosława Kuźniara, który rozstaje się z Dzień Dobry TVN.

  To było ostatnie wydanie Dzień Dobry TVN​ prowadzone przez Jarosława Kuźniara. Od nowego sezonu, w duecie z Anną Kalczyńską, zastąpi go Andrzej Sołtysik. Wspólnie poprowadzą codzienne wydania programu Dzień Dobry TVN. Dziękujemy Jarku! Powodzenia!

  W czwartek w Dzień Dobry TVN sprawdzamy, jak leczy się w Polsce osoby z otyłością. Oprócz tego: co zrobić, gdy przyłapiemy dziecko z papierosem w ręku? W programie także: dużo akcji - nasz reporter w szkole policji. A na naszej scenie dużo rozkołysanych brzmień i Mesajah. Bądźcie z nami jutro od 8:00! Zapraszają Anna Kalczyńska i Jarosław Kuźniar.

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: polski show-biznes pod obstrzałem - co o celebrytkach myśli Viola Kołakowska. Następnie: wiele hałasu o nic - tak o kobiecym makijażu myślą mężczyźni, a na własnej twarzy nasi redakcyjni koledzy sprawdzą, o co w tym wszystkim chodzi. Oprócz tego: bardzo indywidualne podejście do medycyny popularne w Europie - czy przyjmie się i czy będzie dostępne w Polsce? Startujemy o 8.00.

  Zgodnie z obowiązującymi przepisami wiek emerytalny dla kobiet i mężczyzn wynosi 67 lat. W czasie kampani wyborczej Andrzej Duda zapowiadał zmianę tych uregulowań. Według jego projektu wiek przechodzenia na emeryturę będzie zróżnicowany ze względu na płeć i będzie wynosił - 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn. Z raportu ZUS wynika, że zmiany te spowodują znaczne obniżenie wysokości świadczeń. O komentarz poprosiliśmy gościa Dzień Dobry TVN dziennikarkę TVN24 Biznes i Świat Katarzynę Karpę-Świderek. Zobaczcie, jakie słowa naszego gościa przestraszyły Jarka Kuźniara.

  Nie ma co ukrywać - pokolenie X (czyli ludzie w wieku 35-50 lat) różni się od młodych ludzi z pokolenia Y. Obie grupy mają inne podejścia do życia i pracy. I o tych różnicach rozmawialiśmy z gośćmi Dzień Dobry TVN: Dominiką Sawczuk i Gracjanem Wilbikiem, którzy są przedstawicielami generacji Y oraz konsultantem biznesowym Miłoszem Brzezińskim. Zobaczcie, czy nasze redakcyjne Iksy - Anna Kalczyńska i Jarek Kuźniar dogadały się z Igrekami.

  W tym tygodniu Dzień Dobry TVN powinni prowadzić: Anna Kalczyńska i Jarosław Kuźniar. Tymczasem nastąpiła nieoczekiwana zmiana miejsc i przed kamerami pojawili się: Dorota Wellman i Marcin Prokop! Zobaczcie, co zrobili, by wystąpić przed widzami DDTVN. Przy okazji dowiedzieliśmy się, dlaczego Dorota i Marcin to para "combo" ;)

  Poniedziałek w Dzień Dobry TVN zaczynamy od wyścigu! Kto pierwszy na mecie: Chajzer na rowerze? Chodakowska autobusem? Czy Make Life Harder w aucie z 400 końmi mechanicznymi pod maską? Następnie: dziewczynka czy chłopiec? Jak zaplanować płeć – doradzi ginekolog i wróżka. Oprócz tego: Monika Pyrek o macierzyństwie ze sportem w tle. A także: Robert Jałocha i jego reporterska relacja o tym, co działo się na Nanga Parbat. Bądźcie z nami o 8.00. Na program zapraszają: Anna Kalczyńska i Jarosław Kuźniar.

  Niektóre gwiazdy lubią dzielić się - za pośrednictwem mediów społecznościowych - informacjami z życia prywatnego. Robią to za pomocą wpisów i zdjęć, które z chęcią umieszczają na swoich fanpage'ach. W Święta też nie próżnowały. Zobaczcie, jak gwiazdy spędziły swoje Boże Narodzenie. Informacje na ten temat zebrał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Zapraszamy na Dzień Dobry TVN w poniedziałek, a w programie: jak sprytnie pozbyć się nietrafionych prezentów gwiazdkowych? Następnie: niezwykły rajd przez malezyjską dżunglę. Potem: wykupiłeś już ferie lub sylwestrową imprezę? Sprawdź, czy nie padłeś ofiarą oszustów. A także: bać się zmian, czy bez strachu rzucać wszystko? Jak na tym wyszli Adam Kozanecki z MasterChefa i Anna Oberc. Jesteśmy dla Was w poniedziałek od 8.00. Zapraszają Anna Kalczyńska i Jarosław Kuźniar.

  Podobno Jarek Kuźniar od zawsze marzył, by poprowadzić weekendowe wydanie Dzień Dobry TVN. Jego desperacja w końcu sięgnęła zenitu i dziennikarz już dziś stawił się na planie. Otuchy dodawał mu Filip Chajzer. Czy Magda i Marcin dali mu szansę? ;)

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: Filip Chajzer na potańcówce, gdzie warunkiem wejścia jest... zabranie swoich dziadków! Jej oficjalny tytuł to: "Najpiękniejsze ciało" - Kasia Krzeszowska w rodzinnej Krynicy prosto z wyborów Miss w Tajlandii. W programie take: starżacy uratowali a schornisko uśpiło! Wracamy do bulwersującej sprawy szczeniaków z Sosnowca. Bądźcie z nami jutro od 8:00!

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN: Sofija z Portugalii, Horhe z Hiszpanii, a teraz Mike z Ameryki - czy domowa edukacja i przyjezdni z całego świata nauczyciele mogą zastąpić szkolne lekcje? W programie także: niesamowita przemiana Kamili Saganowskiej. Oprócz tego: Wiceminister sprawiedliwości – Patryk Jaki o projekcie ustawy, dzięki której każdy będzie mógł sprawdzić, czy ktoś z otoczenia nie został skazany za przestępstwo pedofilii. Zaczynamy jutro o 8:00. Zapraszają: Anna Kalczyńska i Jarosław Kuźniar.

  Za Sarsą ciągnie się opinia, że ta nie lubi rozmawiać z mediami. Czy to prawda? Piosenkarkę zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Zobaczcie, jaką radę ma dla Sarsy Jarosław Kuźniar.

  Jarosław Kuźniar - jeden z najbardziej znanych i niestety hejtowanych dziennikarzy w Polsce - został zaproszony do udziału w akcji "Ryj Kuźniara", która jest częścią społecznej kampanii HejtStop. O hejcie w sieci i walce z nim rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z koordynatorką wspomnianej akcji Joanną Grabarczyk oraz bohaterem kampanii Jarkiem Kuźniarem. Jak nasz prowadzący radzi sobie z hejtem? Czy go dotyka?

  W piątek w Dzień Dobry TVN pod osłoną nieba i spadochronu - Ula Chincz i jej pierwszy skok ponad 200 km na godzinę. Następnie twarz w kolorach tęczy, świński ryj, pejsy i nabotoksowane usta - co tak naprawdę kryje się za kontrowersyjnym zdjęciem Jarosława Kuźniara? A na koniec nie mamy nic do ukrycia - badamy, czy jednorazowa przygoda seksualna może mieć działanie terapeutyczne. Jesteśmy z Wami jutro o 8.00!

  Prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop uznał, że Jarek Kuźniar ma świński ryjek. Czy to stwierdzenie ma związek z domniemaną niechęcią do siebie obu panów? A może chodzi o coś zupełnie innego?

  Zespół LOR założyły niezwykle utalentowane nastolatki: Jagoda Kudlińska, Julia Skiba, Julia Błachuta i Paulina Sumera. W Dzień Dobry TVN powiedziały nam, skąd wziął się pomysł na nazwę grupy, kiedy powstanie ich pierwsza płyta i co je inspiruje. Zobaczcie, jakie rady dawał im Jarek Kuźniar? Nasz prowadzący obsypał dziewczyny wieloma komplementami.

  Tygodnik "Wprost" opublikował listę najbardziej wpływowych polskich gwiazd. Większość osób figurujących w zestawieniu jest związana ze stacją TVN. Za co redakcja tygodnika doceniła Marcina Prokopa i Dorotę Wellman? I które miejsce w rankingu zajął prowadzący Dzień Dobry TVN Jarosław Kuźniar?

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: najszczęśliwszy, czy najdroższy dzień w życiu - czy za śluby naprawdę płacimy tylko "co łaska"? Następnie Monika Jagaciak - jedyny prawdziwy polski aniołek prestiżowej linii bielizny, a na koniec coś dla zmartwionych rodziców - czy zbyt dużo pracy domowej odbiera naszym dzieciom dzieciństwo? Bądźcie z nami o 8.00. Zapraszają: Anna Kalczyńska i Jarosław Kuźniar.

  To jest rozmowa o Marcinie Prokopie z... Marcinem Prokopem. Co Marcin Prokop robił w Korei Południowej? Ile razy tam był? Jak odnalazł się w kraju opanowanym obsesją doskonałości? Bo w Korei Południowej 20 proc. ludzi sobie regularnie makijaż, a wielu z nich poddaje się różnym operacjom plastycznym tylko po to, by dostać wymarzoną pracę. Marcin Prokop uległ tej modzie i sam poddał się kilku zabiegom. Jakim? Dlaczego wziął udział w rytuale "symulowanej śmierci"? Zobaczcie, jakim prezentem Marcin Prokop obdarował Jarosława Kuźniara! Czy to prawda, że Prokop nienawidzi Kuźniara?

  Gwiazdy lubiące eksponować swoje ciała, albo te marzące o dużym rozgłosie, chętnie pokazują się w kreacjach, które nie pozostawiają wiele dla wyobraźni. Które z nich przodują w odsłanianiu swoich wdzięków? O kreacjach gwiazd rozmawialiśmy z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską i stylistką Zosią Ślotałą. Co chciał zrobić Jarek Kuźniar na widok zdjęcia przedstawiającego "jego przyjaciółkę sprzed dwóch tygodni" Joannę Krupę w olśniewającej, skąpej kreacji?

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN gafy w polityce, które pamiętają wszyscy. Następnie Szymon Bolik - człowiek orkiestra, czyli jak być dobrym w kilkunastu zawodach naraz. A na koniec: żeby przytulać trzeba mieć pisemną zgodę rodziców – takie zasady wprowadzone w niektórych przedszkolach. Zastanawiamy się czy taka decyzja ma sens? Zaczynamy o 8:00. Bądźcie z nami!

  Wiele osób, aby zachować odpowiednią wagę, przelicza kalorie. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy dietetyczkę Monikę Stromkie-Złomaniec, aby zapytać ją, jakie produkty podnoszą kaloryczność potraw. Czy możemy poprzestać na jednym daniu, którego kaloryczność odpowiada naszemu zapotrzebowaniu energetycznemu? Czy nasz gość skusił się na dania, do których niestrudzenie zachęcał ją Jarosław Kuźniar? Dla zainteresowanych tematem przygotowaliśmy przykładowy jadłospis - 1000 kcal w pięciu posiłkach.

  Jutro: dowiemy się czy da się zmienić mężczyznę. Daria Ładocha nauczy nas, jak mądrze przytyć i, jak karmić często ćwiczące dziecko. Poradzimy, co robić gdy nie dostajemy wypłaty na czas i pokażemy najlepsze stylizacje z bardzo modnymi, w tym sezonie, frędzlami! Zapraszamy o 8.00!

  Aktor Richard Gere stał się na kilka dni bezdomnym. Zrobił to w ramach przygotowań do nowej roli w filmie Time Out of Mind. Kilka dni temu podzielił się swoimi przemyśleniami odnośnie swojego eksperymentu. Sprawdziliśmy, jak Polacy reagują na bezdomność. W rolę bezdomnego wcielił się prowadzący Dzień Dobry TVN Jarosław Kuźniar. Czy ktoś wrzucił do jego kubeczka choć kilka groszy? Co powiedział jeden z przechodniów, kiedy zobaczył przebranego Jarka Kuźniara? Zobaczcie do czego posunął się nasz prowadzący, by wiarygodnie odegrać swoją rolę.

  Anthea Turner uważa, że mężczyźni nigdy nie będą tak dobrze prowadzić domu, jak kobiety - z czym nie zgadza się prowadzący Dzień Dobry TVN Jarosław Kuźniar. Dlaczego? Czy udało mu się namówić brytyjską Perfekcyjną Panią Domu do wizyty w swoim domu? Czy do studia Dzień Dobry TVN zabarła ze sobą słynną białą rękawiczkę? Czy Anthea Turner sama robi porządki u siebie w domu? O swojej karierze i prywatnym życiu Anthea Turner opowiedziała w Dzień Dobry TVN. Zobaczcie, co sprowadza brytyjską prezenterkę do Polski.

  Oko za oko, ząb za ząb. Wczoraj skoczek w boczek zrobiła Ania. Dziś małą zdradą odwzajemnił się Jarosław;) Jak oceniacie duet Kuźniar- Cegielska? Czy Jarek sprawdził się w roli prezentera pogody? I co na to wszystko Ania Kalczyńska?