Gwiazdy

Była uczestniczka "Hotelu Paradise" nagrała piosenkę. Teledysk przedpremierowo tylko u nas!

Gwiazdy

Aktualizacja:
TVN 7

"Oto raj" - taki tytuł nosi utwór nagrany przez Sonię Szklanowską, uczestniczkę drugiej edycji "Hotelu Paradise". Piosenka otwiera nowy sezon popularnego reality show TVN7. Teledysk, który idealnie oddaje jego klimat, będzie miał premierę w poniedziałek o godz. 14:00, ale już teraz możecie zobaczyć go na naszej stronie. Pierwszy odcinek programu "Hotel Paradise 3" pojawi się na ekranach Siódemki 22 lutego.

Piosenkę promującą "Hotel Paradise 3"

Sonia Szklanowska to charyzmatyczna finalistka drugiej edycji reality show. Dziewczyna zapadła w pamięć wszystkim fanom programu, a po nim zyskała wielu zwolenników, którzy śledzą jej poczynania na social mediach. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 200 tysięcy followersów. Jak zareagowała na wiadomość, że to właśnie ona wykona utwór promujący kolejną edycję show?

- Gdy dostałam propozycję zaśpiewania piosenki do nowego sezonu "Hotelu Paradise" byłam w ogromnym szoku. Bardzo się ucieszyłam, że uwierzono we mnie. Moja radość nie znała granic, bo jest to spełnienie mojego największego marzenia . Bardzo doceniam i jestem wdzięczna za tę szansę. Są tysiące młodych osób, które latami próbują swoich sił w muzyce, nagrywając covery w domu, a do mnie los się uśmiechnął i od samego początku zajęli się mną profesjonaliści - mówi Sonia.

"Oto raj" Sonii Szklanowskiej promuje "Hotel Paradise 3"

Teledysk do piosenki powstał na Zanzibarze, gdzie obecnie trwają nagrania trzeciego sezonu reality show. W rajskiej scenerii Sonia podróżuje przez najpiękniejsze miejsca na wyspie, na spotkanie z przyjaciółmi, po drodze poznając przystojnego kitesurfera. Wakacyjne spotkanie ma szansę przerodzić się w prawdziwe uczucie.

W klipie występują uczestnicy poprzednich sezonów reality show. Z drugiej edycji: zwyciężczyni Ata Postek i Dominika Konował oraz z pierwszej serii: Viola Nowasielska i Maciej Kindler. Niespodzianką jest udział jednego z uczestników najnowszej odsłony Hotelu Paradise! Jego personalia niech pozostaną jeszcze przez chwilę tajemnicą.

- Pomysł na teledysk był prosty - chcieliśmy zrobić coś naturalnego, radosnego, coś co będzie stało w kontrze do dzisiejszych smutnych jak lotnisko we Frankfurcie czasów . Nie skupialiśmy się na grze aktorskiej. Tworzyliśmy klimatyczne „momenty”, a emocje przychodziły same. Teledysk opowiada o radości, wolności i przyjaźni, czyli o wszystkim tym, czego tak bardzo nam brakuje i za czym tęsknimy. W raju wszystko jest możliwe ... nawet teraz. Zrobiliśmy ten teledysk w gronie przyjaciół... i fajnie, bo właśnie o tym on opowiada - mówi reżyser i autor scenariusza Bartosz Łabęcki, który jest także reżyserem "Hotelu Paradise".

Zobacz także:

"Hotel Paradise 3" na Zanzibarze. Uczestnicy zamieszkają w luksusowej wilii. Zobaczcie pierwsze zdjęcia

"Oto raj" - twórcy teledysku

Wideoklip zrealizowała ekipa produkcyjna Golden Media Polska. Producentem wykonawczym i współautorem scenariusza jest Grzegorz Piekarski - Dyrektor Zarządzający firmy, który czuwał nad realizacją całego projektu.

- Do wykonania tego utworu wybraliśmy jedną z najbardziej charakterystycznych bohaterek drugiego sezonu produkowanego przez nas programu. Przeszła w naszym show spektakularną przemianę i bez wątpienia stała się jego wizytówką. Utwór, który wyprodukowała dla nas firma MusicArt, idealnie oddaje klimat show i bardzo szybko wpada w ucho. Aurę lekkości, zabawy, młodzieńczej energii i radości życia chcieliśmy również oddać w teledysku, który nakręciliśmy na Zanzibarze. Praca nad tym klipem była dla nas nie tylko wyzwaniem, ale też wyjątkową przyjemnością. Wierzę, że w tych trudnych dla nas wszystkich czasach, pozwoli on choć na chwilę oderwać się od smutnej rzeczywistości i zachęci widzów do spotkania z naszymi nowymi uczestnikami na rajskiej wyspie w trzecim sezonie – podkreśla Grzegorz Piekarski

Kompozytorami utworu są gitarzyści zespołu IRA: Piotr Konca i Sebastian Piekarek oraz Marcin Limek, uznany producent muzyczny, tekst napisał Wojciech Byrski.

Zobacz także: Jak popularność wpłynęła na życie i związek Klaudii El Dursi? "Już wiem, jak sobie z tym radzić"

"Hotel Paradise 3" - kiedy premiera?

Trzecia edycja programu "Hotel Paradise" startuje 22 lutego w Siódemce. Reality show można oglądać od poniedziałku do czwartku, o godz. 20:30.

"Oto raj" - premiera teledysku Soni Szklanowskiej w Dzień Dobry TVN

Premiera teledysku już w poniedziałek 8 lutego 2021 r. o godz. 14:00. Przedpremierowo można go obejrzeć tylko na naszej stronie! Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości