Gwiazdy

Harrison Ford kontuzjowany na planie "Indiana Jones 5". "Harmonogram filmowania zostanie zmieniony"

Gwiazdy

Fani przygód Indiany Jonesa będą musieli jeszcze trochę poczekać na kolejne losy bohatera. Kręcenie piątej części kultowego filmu rozpoczęło się na początku czerwca tego roku, z prawie rocznym opóźnieniem z powodu pandemii. Teraz przesunięto je ponownie. Wszystko przez kontuzję grającego tytułową rolę Harrisona Forda.

Harrison Ford kontuzjowany na planie

Niestety to nie pierwsza sytuacja, w której wielbiciele Harrisona Forda dowiadują się o jego kontuzji. Gwiazdor w trakcie kręcenia filmów stara się robić jak najwięcej własnych wyczynów kaskaderskich. Tym razem jednak nie wszystko poszło po jego myśli.

Harrison Ford doznał właśnie urazu barku podczas próby sceny walki w nadchodzącej, piątej części serii "Indiana Jones".

- Podczas prób do sceny Harrison Ford doznał kontuzji ramienia. Produkcja będzie kontynuowana, podczas gdy odpowiedni przebieg leczenia zostanie oceniony, a harmonogram filmowania zostanie zmieniony w razie potrzeby w nadchodzących tygodniach – zapowiedział rzecznik Disneya w oficjalnym oświadczeniu.

Indiana Jones 5 - obsada

W nadchodzącej części przygód słynnego archeologa wystąpią m.in. Phoebe Waller-Bridge, Mads Mikkelsen, Thomas Kretschmann, Boyd Holbrook, Shaunette Renée Wilson i Toby Jones.

W tytułowej roli oczywiście zobaczymy oczywiście Harrisona Forda.

Indiana Jones 5 - kiedy premiera?

Planowana data premiery wyznaczona jest na lipiec 2022 roku. Nie wiadomo jednak, czy do tego czasu uda zrealizować się wszystkie zdjęcia, biorąc pod uwagę stan zdrowia Harrisona Forda. Skala obrażeń 78-letniego aktora na razie nie jest znana.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Mordercze treningi 78-letniego Harrisona Forda w trakcie zdjęć do 5. części "Indiany Jonesa"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości