Gwiazdy

"Gogglebox. Przed telewizorem" - co wydarzy się w nowym sezonie? "Nie będziemy nikomu słodzić"

Gwiazdy

Mariusz Kozak. Googlebox

"Gogglebox. Przed telewizorem" wraca na ekrany, a wraz z nim, dobrze znani widzom uczestnicy telewizyjnego show. Już po raz 14. zajrzymy do mieszkań naszych gwiazd, by sprawdzić, co ich bawi i kręci. Nowy sezon programu zapewni nie tylko ogrom emocji, ale także porządną dawkę śmiechu. Mariusz Kozak w rozmowie z Dzień Dobry TVN zdradził, czego możemy spodziewać się po nadchodzących odcinkach programu.

Mariusz Kozak o kulisach "Googlebox. Przed telewizorem"

Uczestnik dał poznać się przed telewizorem wraz z Jackiem Szawiołą. Duet szybko podbił serca widzów, wprowadzając do "Googleboxa" nutę szaleństwa. Mariusz zdradził nam, co wydarzy się w kolejnym sezonie programu.

- Zapewniam, że będzie się działo. Nasze komentarze dotyczące programów i osób, które się w nich pojawiają, będą niewybredne. Nie będziemy nikomu słodzić. Jeśli ktoś sobie na to zasłuży, usłyszy od nas ostre słowa. Ale w kolejnym sezonie, zresztą tak jak w poprzednich, komentarze będą spontaniczne, naturalne i niewyreżyserowane - wyjawił.

- Siłą tego programu jest szczerość i zaciekawianie widza do oglądania poszczególnych programów. Oczywiście nie brakuje kontrowersji i nie zabraknie ich także w 14. sezonie – w końcu to rozrywka! - dodał.

Uczestnik powiedział nam, jaka z produkcji, które oglądał w programie, szczególnie przypadła mu do gustu.

- Uwielbiam oglądać "Hotel Paradise". Raz, że z zaciekawieniem śledzę losy uczestników, a dwa, że to obecnie jedno z nielicznych reality show w telewizji - powiedział Mariusz Kozak.

Postawiliśmy Mariusza przed trudnym wyborem. Zapytaliśmy go, z którym z uczestników "Googleboxa" usiadłby na kanapie przed tv, jeżeli musiałby zamienić się partnerami.

- Chętnie pooglądałbym telewizję z Sylwią Bombą albo Ewą Mrozowską. To mogłoby być ciekawe. Myślę, że widzowie dostaliby od nas niezłą dawkę humoru - usłyszeliśmy.

A co Mariusz ogląda w czasie wolnym? Okazuje się, że pilot od telewizora jest jego dobrym przyjacielem nie tylko podczas nagrywania programu.

- Poza tym, co oglądamy w "Googlebox", uwielbiam programy informacyjne, np. "Fakty", tudzież "Kropkę nad i" z Moniką Olejnik. A z rozrywki… Oczywiście wszystko, gdzie mogę zobaczyć królową Magdę Gessler - podsumował Mariusz Kozak w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Mariusz Kozak/archiwum prywatne

"Gogglebox. Przed telewizorem" - jak zmieniło się życie uczestników?

Życie naszych gwiazd od poprzedniego sezonu zdążyło się nieco zmienić. Krzysztof Radzikowski przygotowuje się do największej rewolucji w swoim życiu. Mężczyzna w czerwcu zostanie ojcem!

- U nas nie było tak, że planowane. Po prostu stało się i się cieszymy - powiedział Krzysztof w pierwszym odcinku nowego sezonu show.

Co przez zimę wydarzyło się u pozostałych uczestników? Mąż Izy niezmiernie rzadko pojawia się w programie, ale nie próżnował i zdążył zrobić remont kuchni. Agnieszka i Artur spędzali czas na wakacjach w Zakopanem, a Agnieszce z Tychów koronawirus mocno namieszał w życiu i upadł jej biznes gastronomiczny.

Mariusz Kozak także nie próżnował . Na początku tego roku wznowił cykl swoich wywiadów, podczas których rozmawia z ludźmi ze świata mediów o tolerancji.

- W przerwie między sezonami "Googleboxa" na dobre ruszyłem z cyklem wywiadów na moim kanale na YouTubie i Instagramie "Tolerancja jest kozak". Stworzyłem tam przestrzeń dla gwiazd, w której rozmawiamy o szeroko pojętej tolerancji. Ostatnio gościła u mnie Julia Kamińska, którą zresztą wcześniej oglądałem w "BrzydUli" - powiedział nam uczestnik show.

"Gogglebox. Przed telewizorem" - co wydarzy się w nowym sezonie?

Ten program to nie tylko przewodnik po najciekawszych programach i najważniejszych wydarzeniach w polskiej telewizji, ale przede wszystkim dawka dobrego humoru. Nasi uczestnicy w pierwszym odcinku nowej serii z przymrużeniem oka przyjrzeli się programowi "It’s my life To moje życie".

Nie zabrakło także miejsca dla rozśpiewanych seniorów. Uczestnicy Googleboxa przyjrzeli się dojrzałym wykonom w finale "The Voice Senior". Pod palcem na pilocie nie mogło zabraknąć przycisku, który przeniósł nas do nowych odcinków "BrzydUli". Nasze gwiazdy z kanapy oceniał także wybory Miss Polski 2020.

W końcu przyszedł czas na uwielbiane przez miliony "Listy do M. 4". Długo wyczekiwana część filmu, której premiera została przesunięta przez pandemię, w końcu trafiła na ekrany. Tradycyjna premiera kinowa została zastąpiona debiutem online – wyłącznie na player.pl .

"Gogglebox. Przed telewizorem" - uczestnicy

Uwielbiany przez widzów i internautów hit emitowany jest na kanale TTV. Pierwszy sezon ukazał się w 2014 r., z roku na rok ciesząc się coraz większą popularnością. Rodziny, grupki przyjaciół bądź pary oglądają popularne programy telewizyjne i seriale, dyskutując o nich i komentując. W obsadzie po raz kolejny pojawią się :

 • Mateusz "Big Boy" Borkowski, Damian Nagana i Marek Morus
 • Izabela i Joachim Zeiskowie
 • Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska-Kozłowska
 • Regina Krasnowska i Józef Ponceleusz
 • Mariusz Kozak i Jacek Szawioła
 • Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus
 • Artur, Agnieszka i Dajan Kotońscy
 • Agnieszka Murak i Ewa Rogalska
 • Konrad Mariański, Krzysztof Ufnal i Jakub Feliński
 • Andrzej i Kasia Gąsienica
 • Marta Karpińska i Patrycja Szreder
 • Jan i Jakub
 • Rafał i Dominika Śledź
 • Paweł, Anna i Marek
 • Barbara i Władysława
 • Kacper, Filip i Olaf

Zobacz też:

Zobacz wideo: Sonia w utworze "Oto raj"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości