George Clooney ma problemy zdrowotne. Aktor drastycznie schudł i trafił do szpitala

Gwiazdy

Aktualizacja:

Mimo upływu lat George Clooney nadal uważany jest za bożyszcze kobiet. Okazuje się jednak, że u 59-latka pojawiły się już poważne problemy zdrowotne. Aktor w ostatnim czasie sporo schudł i trafił do szpitala, gdzie usłyszał poważną diagnozę.

George Clooney ma problemy zdrowotne

Niegdyś największy amant Hollywood, dziś ustatkowany mężczyzna, prowadzący spokojne życie u boku kochającej żony. Z prawniczką Amal Clooney wychowuje dwójkę dzieci. W ostatnim czasie mniej występował w filmach, gdyż poświęcił się życiu rodzinnemu. Niedawno jednak podjął się reżyserii pewnej produkcji, obsadzając się w głównej roli. To właśnie przygotowania do niej przypłacił zdrowiem.

George udzielił wywiadu brytyjskiemu "Mirror", w którym opowiedział o realizacji filmu "Niebo o północy". Wyznał, że aby wcielić się w głównego bohatera, musiał schudnąć aż 12 kilogramów . Jego organizm bardzo źle zareagował na tę zmianę. Na planie zaczął go tak mocno boleć brzuch, że trafił do szpitala. Tam zdiagnozowano u niego zapalenie trzustki .

- Myślę, że zbyt szybko starałem się utracić te kilogramy. Nie dbałem o siebie. Potrzebowałem dobrych kilku tygodni, żeby wrócić do siebie. Nie było to łatwe dla mnie, jako dla reżysera, ponieważ potrzebowałem wtedy energii. Kręciliśmy na lodowcu w Finlandii, co znacznie utrudniło pracę - wyznał George Clooney.

Hollywoodzki aktor dodał także, że zapuszczona specjalnie do filmu broda spotkała się z wielkim entuzjazmem ze strony jego syna, który lubił w niej chować różne rzeczy - np. kawałki lizaka. Z kolei jego córka oraz Amal nie były zachwycone metamorfozą Clooney'a. Nie mogły bowiem dostrzec całej jego twarzy.

"Niebo o północy" - nowy film George'a Clooneya

Film "Niebo o północy" opowiada o pracującym w obserwatorium na Antarktydzie Augustine (George Clooney), który pewnego dnia próbuje nawiązać kontakt z astronautami znajdującymi się na pokładzie wracającego na Ziemię statku kosmicznego. Pragnie uchronić Sully (Felicity Jones) i jej załogę przed tajemniczą katastrofą. Od trzech tygodni nie mieli oni bowiem żadnego kontaktu z centrum kontroli lotów. Od tego, czy Augustine'owi uda się skontaktować ze statkiem Eter, zależeć będą losy Ziemi.

"Niebo o północy" to trzeci film wyreżyserowany przez George'a Clooneya . Dwa pierwsze ("Obrońcy skarbów" z 2014 roku i "Suburbicon" z 2017 roku) nie zostały pozytywnie przyjęte przez widzów i krytyków. Czy tym razem będzie inaczej? Okaże się już 23 grudnia.

George Clooney trafił do szpitala po tym, jak drastycznie schudł do roli w filmie "Niebo o północy". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący: