Ewa Kasprzyk i jej narzeczony dementują plotki: "Nigdy nie pracowałem w Turcji". Wiemy, gdzie para chce się pobrać

Gwiazdy


Ewa Kasprzyk od ponad dwóch lat jest w związku z Michałem Kozerskim. Para długo ukrywała się ze swoim uczuciem. Już niebawem zakochani wezmą udział w programie "Power Couple". Przy okazji postanowili odnieść się do plotek na temat swojej relacji.

Już 20 marca na antenie TVN zadebiutuje nowy program rozrywkowy - "Power couple" - w którym zobaczymy zmagania znanych par. Będzie to tym samym oficjalny debiut narzeczonego Ewy Kasprzyk w show-biznesie. Gwiazda nie ukrywa, że dość długo musiała namawiać partnera na udział w programie.

- Jesteśmy za sobą już ponad dwa lata. Nie afiszowaliśmy się i było nam dobrze. Zobaczymy, czy sobie nie pogorszymy - powiedziała.

Ewa Kasprzyk i historia jej miłości

O związku aktorki od dawna krąży wiele plotek. Kolorowa prasa donosiła między innymi, że para poznała się w Turcji, a wybranek gwiazdy pracuje w delfinarium. Mateusz Hładki sprawdził te informacje u źródła. Zakochani zareagowali na nie ze śmiechem.

- Nigdy nie pracowałem w Turcji, a już na pewno nie z delfinami. Jestem związany z Morzem Bałtyckim i Oceanem Indyjskim. Pracuję jako broker morski i zajmuję się obsługą armatorów obcych bander zawijających do trójmiejskich portów i stoczni - wyjaśnił Michał Kozerski.

Para poznała się w Gdańsku nad Motławą.

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski - greckie wesele, afrykański ślub

W jednym z wywiadów Ewa Kasprzyk wyznała, że ukochany poprosił ją o rękę w Grecji, ale zaręczyny wyglądały trochę inaczej niż planowali.

- Jesteśmy mało zorganizowani i nie sprawdziliśmy godzin otwarcia Akropolu. Kiedy Michał miał mi się oświadczyć, to akurat zamykali, więc zrobiliśmy to pod Akropolem - wspomina aktorka.

Zakochani mają już wstępne ślubne plany. Ceremonia ma odbyć się w Afryce - najprawdopodobniej w RPA lub w Mozambiku. Czarny Kontynent jest ulubionym kierunkiem Kozerskiego. Natomiast Ewa Kasprzyk zdecydowanie lepiej czuje się w Tajlandii.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Reporter: Mateusz Hładki