Gwiazdy

Szczęśliwa Edyta Pazura na wakacjach. Zdjęcie z Cezarym w basenie robi furorę

Gwiazdy

Edyta Pazura

Edyta i Cezary Pazurowie odpoczywają na Cyprze. Para pochwaliła się zdjęciem z hotelowego basenu, które skradło serca internautów. Uwagę przykuła zwłaszcza perfekcyjna figura żony znanego aktora.

Edyta Pazura w kostiumie kąpielowym

Edyta i Cezary Pazurowie, po wakacjach nad polskim morzem, postanowili odpocząć poza granicami kraju i udali się na słoneczny Cypr. Para wypoczywa w pięknym hotelu i dzieli się wrażeniami z pobytu, publikując zdjęcia i relacje w mediach społecznościowych. Ostatnia fotografia wywołała niemałe zamieszanie wśród ich obserwatorów.

Małżonkowie zapozowali w hotelowym basenie. Fani pary nie mogli powstrzymać się od zachwytów nad idealną sylwetką agentki i żony Cezarego Pazury, która zaprezentowała się w czarnym kostiumie kąpielowym.

"Udanego wypoczynku. Pięknie razem wyglądacie", "Widać, ze jesteście fajną parą! To dobry przykład dla innych, ślę serdeczności!", "Co to trzeba robić, żeby mieć taką piękna figurę?" - pisali fani.

Secret project Edyty Pazury

Przy okazji Edyta ogłosiła, że wkrótce rozpoczną prace nad nowym przedsięwzięciem.

- Playtime, bo za chwilę sikret prodżekt. #ale #ten #polski #zgrabny - napisała na Instagramie.

Edyta i Cezary maksymalnie wykorzystują lato, aby w pełni naładować baterie. Wcześniej przebywali w Juracie, gdzie odpoczywali wraz z dziećmi. W marcu wybrali się również w podróż poślubną, choć od ceremonii minęło już dwanaście lat. Wówczas Edyta zaskoczyła swoich obserwatorów, ogłaszając, że przez ten czas oszczędzała z mężem na wyjazd, odkładając pięciozłotówki.

Zobacz także: Edyta Pazura o podstępnej depresji

Zobacz także:

Patricia Kazadi tylko nam opowiada, dlaczego zniknęła z mediów. "Wcześniej nie miałam odwagi"

Pierwszy wywiad Laury i Karola ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Tylko nam zdradzili, kiedy się w sobie zakochali

Ilona Wrońska i Leszek Lichota stworzyli glamping w Jaśliskach. "Ilona od rana ciężko pracuje fizycznie"

Pozostałe wiadomości