Gwiazdy

Wyjątkowe urodziny Edyty Herbuś i wzruszające do łez życzenia od dziadków. "Jestem bardzo mocno z nimi związana"

Gwiazdy

40 lat minęło jak jeden dzień. Edyta Herbuś świętuje okrągłe urodziny, a my podczas programu przygotowaliśmy dla niej wyjątkową niespodziankę. Jakie życzenia złożyli jej ukochani dziadkowie? Wzruszeń nie było końca.

Dziadkowie Edyty Herbuś robią niespodziankę wnuczce

Edyta Herbuś 26 lutego skończyła 40 lat. Okrągłe urodziny są okazją do długiego świętowania. Tancerka, jak sama przyznaje, obchodzi je już drugi tydzień. My postanowiliśmy towarzyszyć jej w tych wyjątkowych chwilach i uczcić wejście w nowy okres w naszym studiu. Z tej okazji przygotowaliśmy dla niej niespodziankę. W trakcie rozmowy połączyliśmy się z ukochanymi dziadkami gwiazdy.

Kochana Edytko życzymy Ci dużo zdrowia, wszystkiego najlepszego, żebyś długo żyła, tak jak my, żebyś miała pracę, żeby było Ci dobrze, żebyś szanowała wszystkich, tak jak jesteś uczona i żeby wszyscy Ciebie lubili. Kochamy Cię bardzo

- powiedziała Pani Otylia Herbuś, babcia Edyty.

Edyta nie kryła wzruszenia, a my razem z nią. - Przynajmniej dwa razy w miesiącu jestem u dziadków. Jestem bardzo mocno z nimi związana. Zawsze rozklejam się w takich sytuacjach, wiem, że dla nich to jest duże przeżycie. Duża miłość, są cudowną inspiracją, są razem 65 lat. Babcia miała 84. urodziny, dziadzio jest nieco starszy – wyznała poruszona tancerka.

Edyta Herbuś skończyła 40 lat

40. urodziny dla wielu osób są datą szczególną, wejściem w nowy etap. Edyta Herbuś przyznaje, że ją skłoniły do pewnych przemyśleń. - Jest presja, w społeczeństwie, środowisku, powietrzu chyba, że jak się zbliża ta data, to człowiek robi rachunek, podsumowanie. Moje wnioski są takie, że to był taki fajny czas, te czterdzieści lat, gdzie miałam okazję siebie poznać i się z sobą zakumplować. Pandemia też dała na to szansę. Mam tyle powodów do radości, do zadowolenia, na których chcę się koncentrować. Realizuję się zawodowo, artystycznie, założyłam własną markę, sadzę drzewa. Mam fantastycznych przyjaciół – powiedziała.

Jak czuje się jubilatka? - Ciągle jestem zadziwiona jak to się stało. Wszystko co wydarzyło się w moim życiu, musiało się gdzieś zmieścić, także w kontekście doświadczeń – bardzo owocnie. Cały czas czuję się dziewczyńsko, że to jest trochę abstrakcja, że ta czwórka się pojawiła – wyznała Edyta.

W wyjątkowym dniu Edycie Herbuś towarzyszył także Tomasz Barański - jej wieloletni partner taneczny. - Edyta przechodzi co jakiś czas przemiany. Bardzo zagłębia się w sobie i stara się być coraz lepszą wersją samej siebie. To jest bardzo poruszające. Ona pracuje nad sobą duchowo i stara się być w balansie życiowym i to jest piękne. Bardzo mnie to inspiruje i bardzo dużo mi to daje – opowiedział.

Zobacz też:

Klaudia Halejcio zdradziła płeć dziecka i powiedziała, ile przytyła w ciąży. "Tyle szczęścia"

Joanna Jabłczyńska zdradziła swój sposób na udany dzień. "Nie mogłam zacząć go lepiej"

Klaudia El Dursi skończyła 32 lata. Na początku kariery wystąpiła w znanym serialu TVN

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości