Gwiazdy

Cezary Pazura został wystylizowany przez 12-letnią córkę. Fani: "Ciocia Czarusia! Zjawiskowo kochanieńka"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Cezary Pazura słynie ze swojego wyjątkowego poczucia humoru. W mediach społecznościowych często publikuje zdjęcia, które wywołują uśmiech na twarzach internautów. Teraz zrobił to po raz kolejny. Wyszukana stylizacja aktora naprawdę zaskakuje.

Humor Cezarego Pazury

Miliony ludzi pokochały Cezarego Pazurę za role w takich produkcjach, jak "Kiler", "Nic śmiesznego", "13 posterunek" czy chociażby "E=mc²". Od lat aktor słynie ze swojego daru komizmu, którego nauczył się u boku Zenona Laskowika. Nie zawsze był jednak zadowolony z obranej przez siebie drogi.

- Gdybym mógł cofnąć czas, powiedziałbym małemu Czarkowi: "Unikaj komedii. Zagraj sobie w niej raz, dwa razy, aby pokazać, że to też umiesz, a potem odmawiaj". To ślepy zaułek w Polsce. Przynosi ogromną popularność, ale też pustkę i bezrobocie. Dotknęło to wielu aktorów - powiedział w wywiadzie dla "Gali".

Cezary Pazura wystylizowany przez córkę

Dar do rozśmieszania cały czas towarzyszy Cezaremu Pazurze i choć aktualnie gra on poważną rolę w "Tajemnicy zawodowej", swoimi żartami zabawia internautów. W mediach społecznościowych często dodaje zabawne fotografie, bądź opatruje zdjęcia opisami, które momentalnie wywołują uśmiech na twarzy.

Ostatnio Cezary Pazura postanowił zrobić w szafie wiosenne porządki w szafie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jego stylizacja. Aktor zapozował do zdjęcia w dużym kapeluszu z rondem, różowej bandanie przewiązanej na szyi, kolorowych bransoletkach oraz różowej rękawiczce. Zdradził, że to pomysł jego pociech.

- Wiosenne porządki w szafie. Stylizacja: Amelia Pazura l. 12, śmiech: Antoni l. 9 i Rita l. 3 Pazura - napisał na Instagramie.

Strój, który wybrała dla niego córka, rozbawił nie tylko dwójkę pozostałych dzieci, ale również internautów. W komentarzach czytamy:

  • Ciocia Czarusia! Zjawiskowo kochanieńka
  • Brak pomalowanych paznokci. A szkoda. Wtedy byłby komplet
  • Ja nie mogę z pana. Pan jest crazy na maxa
  • Laseczka!
  • Hahaha, no piękna stylizacja. Myślałem, że to do jakiegoś filmu ... Córka ma talent
  • W skali 0 - 10... bezkonkurencyjne 1000

Cezary Pazura o swoich rolach: "Gdy aktor wciela się w postać, musi ją bronić". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości