wiosenne porzadki

    wiosenne porzadki

    Zmiana pory roku oraz zbliżające się święta wielkanocne to dobra okazja do zrobienia większych wiosennych porządków w domu. Ich stałym punktem jest znienawidzone przez wielu mycie okien. Jak się do tego zabrać, i co ważniejsze, jak myć okna bez zostawiania smug? O tym mówiła w naszym programie Sylwia Panek - chemiczka i blogerka. Co ciekawe, w tym celu przydać mogą nam się rajstopy.

    Wiosna, wiosna, ach to Ty - chciałoby się zanucić. Wraz z nadejściem nowej pory roku odświeżamy zawartość garderoby. Robimy porządki i przerzucamy się na cieńsze materiały, zwiewniejsze kroje i lżejsze buty. Niektóre zimowe ubrania mogą się sprawdzić także na wiosnę. Sprawdź, które warto zostawić w szafie na sezon przejściowy.

    Podczas wiosennych porządków niektórym trudno rozstać się z rzeczami, które "mogą się jeszcze przydać". A jak jest z gośćmi Dzień Dobry TVN: Panią Gadżet Anną Nowak-Ibisz, aktorka Moniką Mrozowską i aktorem Sebastianem Stankiewiczem? Lubią chomikować? Zobaczcie, w jak specyficzny sposób do porządków podchodzi Sebastian ;)

    Kochamy chomikować, bo każdy taki "przydaś" kiedyś może przyda się. Zawalamy więc szafy i garaże dorobkiem wielu pokoleń. Co Polacy chomikują? Jak można zarobić na gratach? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer. Dowiedzieliśmy się przy okazji, jak z "wioślarza" zrobić regał i dlaczego zagracona sypialnia wpływa na mężczyzn tak, że "korzeń może nie zapłonąć" ;)