Gwiazdy

Cate Blanchett miała wypadek. Aktorka zraniła się piłą łańcuchową

Gwiazdy


W najnowszym wywiadzie Cate Blanchett przyznała, że podczas kwarantanny uległa wypadkowi. Aktorka zraniła się w głowę piłą łańcuchową. Jakich obrażeń doznała?

Cate Blanchett – wypadek

Australijska aktorka była gościem podcastu Julii Gillard – byłej premier Australii. Cate Blanchett wyznała, że podczas kwarantanny, gdy pracowała w ogrodzie, zdarzył się jej wypadek.

Wczoraj miałam mały wypadek z udziałem piły łańcuchowej, brzmi bardzo sensacyjnie, ale w rzeczywistości to nic takiego. Poza małym draśnięciem, nic mi nie jest

- mówiła aktorka.

Prowadząca rozmowę, Julia Gillard wiedząc, że aktorce nic poważnego się nie stało, powiedziała, żeby aktorka była ostrożna przy używaniu piły łańcuchowej.

Masz bardzo sławną głowę. Nie wydaje mi się, żeby ludzie chcieli zobaczyć na niej jakąś ranę

- dodała.

Cate Blanchett – kariera

George Clooney określił ją jako „najlepszą, pracującą obecnie aktorką”, a Nicole Kidman nadała jej miano „Królowej Australii”. Cate Blanchett, pochodząca z najmniejszego kontynentu aktorka, w zawodzie pracuje od 1993 roku. Jest laureatką dwóch Oscarów: za drugoplanową rolę w filmie Aviator, oraz pierwszoplanową w Blue Jasmine. Zanim zaczęła się epidemia, aktorka zdążyła zakończyć zdjęcia do najnowszego filmu Guillermo del Toro "Nightmare Alley".

Cate Blanchett ma na swoim koncie ma udział w takich produkcjach jak: "Ocean's 8", "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona", filmowa trylogia "Władca Pierścieni". Obecnie możemy oglądać ją w serialu "Mrs. America".

Zobacz też:

Nieznana oaza Agnieszki Grochowskiej. "To jest miejsce, w którym się zakochaliśmy"

Kate Middleton ofiarą kłamstw powielanych w jednym z magazynów. Pałac Kensington reaguje

Emma Watson skrytykowana za Blackout Tuesday. Co nie spodobało się fanom?

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości