Cate Blanchett

    Cate Blanchett

    Joanna Czech jest kosmetyczką, która od 30 lat pracuje w Stanach Zjednoczonych. W ręce Polki oddają się takie gwiazdy jak: Kate Winslet, Kim Kardashian, Uma Thurman, Cate Blanchett, czy top modelka Bella Hadid. Joanna Czech przyjmuje klientki w swoim salonie w Dallas i w Nowym Jorku. Jak wyglądał jej początek w USA? Kiedy zrozumiała, że nazwisko Czech w branży kosmetycznej coś znaczy? Która z jej sławnych klientek jest najbardziej wymagająca? I jakie zabiegi wykonuje gwiazdom najczęściej?

    Na ekrany kin wchodzi właśnie film "Ocean's 8", który jest kontynuacją takich hitów, jak: "Ocean's 11", "Ocean's 12" i "Ocean's 13". Tym razem w filmie pierwsze skrzypce będą grać kobiety. To one planują skok stulecia na biżuterię podczas dorocznej gali w nowojorskim muzeum sztuki. W "Ocean's 8" zobaczymy m.in.: Sandrę Bullock, Anne Hathaway, Helenę Bonham Carter oraz Cate Blanchett i Mindy Kaling, z którymi spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Co sprawia, że koncept udanej kradzieży wykonanej w widowiskowy sposób jest tak atrakcyjny dla twórców filmowych i dla widzów?

    W najnowszej adaptacji "Kopciuszka" Cate Blanchett wcieliła się w rolę złej macochy. Jak wspomina swoje pierwsze spotkania z tą bajką? Jak zaczęła się jej przygoda z kinematografią?

    Anna Wendzikowska, przy okazji premiery "Kopciuszka", spotkała się z aktorką Cate Blanchett, która w filmie gra macochę Kopciuszka. Co jest siłą bajek? Za kogo przebierał się jeden z synów Cate? Całą rozmowę zobaczycie w Dzień Dobry TVN już jutro!