Gwiazdy

Big Brother 2. Karne nominacje do opuszczenia domu Wielkiego Brata

Gwiazdy

Aktualizacja:

Karne nominacje w Domu Wielkiego Brata. W niedzielę Dom Wielkiego Brata opuściła Natalia Nienałtowska, a nominowani zostali Ewa i Kamil. W poniedziałek do grona nominowanych dołączyli: Mateusz, Vasilis i Martyna. To kara za łamanie regulaminu Domu Wielkiego Brata.

Trzy karne nominacje

Martyna otrzymała karną nominację za podważanie autorytetu Wielkiego Brata, Vasilis za niedopilnowanie zadania, a Mateusz został ukarany w związku z nieposłuszeństwem i nakłanianiem do łamania zasad.

Z programem pożegnała się Natalia Nienałtowska.

Dziś uczestniczka gościła w studiu Dzień Dobry TVN. Jak wspomina udział w show?

Do wyjścia nominowane zostały dwie osoby!

Podczas wczorajszego odcinka „Big Brother Arena” wyeliminowana z programu została Natalia Nienałtowska. Nominowani zostali Ewa i Kamil. Co się wydarzyło?

"Big Brother Arena 2" odcinek 8. - kto odpadł?

Dom Wielkiego Brata opuścili już Przemysław Karda, Karolina Sztafa, Aleksandra Balawender, Małgorzata Szmal, Łukasz Stawicki, Katarzyna Strojek, Sarah Poznachowski, Dawid Łojewski, Natalia Dawidowska. Podczas ósmego odcinka programu „Big Brother Arena” widzowie zadecydowali, że Dom Wielkiego Brata opuści Natalia Nienałtowska.

Jak Natalia czuła się w programie?

Tak naprawdę sama siebie zaskoczyłam. Jestem osobą, która nie ma problemu z kontaktami z ludźmi. Ten program nauczył mnie, żeby być sobą i pomimo tego, że nie udaje się zaadoptować w nowe warunki, żeby jednak nie próbować tego robić na siłę, tylko zostać tym, kim się jest i się tego nie wstydzić.

Natalia w rozmowie z prowadzącymi przyznała, że jeśli jeszcze raz miałaby możliwość wystąpić w programie, to zgodziłaby się na to.

Nie mam żadnych złych wspomnień. Jedyne co mogę powiedzieć, to, że dostałam zarzuty, że jestem osoba za spokojną, że nic nie wniosłam do programu. Jeśli mogłabym jeszcze raz wejść do programu, to zrobiłabym to już z nowym doświadczeniem.

Kto odpadnie w kolejnym odcinku programu "Big Brother"?

  • 3 listopada odbyły się kolejne nominacje. Uczestnicy zdecydowali, że osobami narażonymi na opuszczenie Domu Wielkiego Brata będą Ewa Kępys i Kamil Lemieszewski.
  • 4 listopada, decyzją Wielkiego Brata, do grona nominowanych dołączyli kolejni uczestnicy: Vasilis Tomazos , Mateusz Sławiński i Martyna Lewandowska

O tym, kto odpadnie, zdecydują widzowie w głosowaniu SMS. Rozstrzygnięcie poznamy w niedzielę 10 listopada wieczorem podczas programu „Big Brother Arena”.

Zobacz też:

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości