Gwiazdy

Zwyciężczyni "Hotelu Paradise 2" ma nowego chłopaka. "Miłość rozkwita, obecnie urządzamy nasze wspólne mieszkanie"

Gwiazdy

Beata "Ata" Postek

Ata, czyli Beata Postek w "Hotelu Paradise 2" związała się z Arturem Sargsyanem. Po zakończeniu programu para postanowiła się rozstać. Ostatnio uczestnika show TVN7 zdradziła, że się zakochała. Kim jest jej wybranek?

Beata "Ata" Postek ma nowego partnera

Beata Postek wygrała 2. edycję "Hotelu Paradise". Jej partnerem był wtedy Artur Sargsyan, jednak oboje stwierdzili, że nie będą kontynuować swojej relacji po programie. Od tamtego czasu Ata niechętnie dzieli się z fanami na Instagramie swoim życiem uczuciowym. Wiele osób łączyło ją z Piotrem Kukulskim, z którym często spędza czas. Okazuje się jednak, że nowym wybrankiem dziewczyny jest ktoś inny.

- Tajemniczy mężczyzna pojawił się w moim życiu kilka miesięcy temu, ale dopiero niedawno zdecydowałam się pokazać nasze wspólne zdjęcia. Kim jest? Wspaniałym, mądrym, wyrozumiałym człowiekiem i super opiekuńczym partnerem – zdradziła nam Beata.

Ata Postek – gdzie poznała partnera?

Ata zdradziła nam także, gdzie poznała swojego partnera. Jak przyznała, wpadli na siebie niespodziewanie, w jednym z miejsc, do których oboje uczęszczali.

- To już musiało być przeznaczenie na rozwój dalszej relacji. Przypadków nie ma, tak miało być. Miłość rozkwita, obecnie urządzamy nasze wspólne mieszkanie – zdradziła.

Parze życzymy dużo szczęścia i miłości!

Beata "Ata" Postek

Zobacz wideo: Zwyciężczyni "Hotelu Paradise 2" Ata Postek ma nowego chłopaka. "Chcę unikać toksycznych ludzi"

Zobacz także:

Małgorzata Foremniak ma bardzo ambitną córkę. Czy Aleksandra poszła w ślady mamy? "Jest bardzo mądrą kobietą. Często się jej radzę"

Maja Hyży pokazała blizny na ciele. "Walkę toczyłam przez wiele lat w bólu i cierpieniu, nie mając pojęcia, czy wygram"

Robert Kochanek kiedyś i dziś. Jak zmienił się uczestnik programu "40 kontra 20"?

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości