Gwiazdy

Ashley Tisdale jest w ciąży. Gwiazda "High School Musical" i jej mąż spodziewają się swojego pierwszego dziecka

Gwiazdy

Ashley Tisdale, aktorka znana z głównej roli w filmie "High School Musical" zostanie mamą. Amerykanka podzieliła się tą informacją w mediach społecznościowych, publikując urocze zdjęcie z mężem i rosnącym brzuszkiem.

Ashley Tisdale jest w ciąży

35-letnia aktorka poinformowała fanów o radosnej nowinie na Instagramie. Ashley i jej mąż, Christopher French spodziewają się swojego pierwszego dziecka, a ich najnowsze zdjęcia zdobyły serca nie tylko obserwatorów, ale przede wszystkim bliskich przyjaciół. Fotografie opublikowane przez parę w mediach społecznościowych sugerują, że Ashley jest w początkowych miesiącach ciąży.

Ashley Tisdale spodziewa się dziecka

Pod udostępnionymi przez Ashley zdjęciami pojawiło się mnóstwo gratulacji i zachwytów od fanów oraz znajomych pary. Niektórzy zaznaczali w swoich wiadomościach, że nie mogli się doczekać tego momentu.

To jest przeurocze

- napisała Vanessa Hudgens, koleżanka z planu "High School Musical"

Jestem taka szczęśliwa! Będziesz najlepszą mamą! ?✨

- wyznała gwiazda serialu "Glee", Lea Michele.

Czekałam na to!!! ✨✨✨✨ Najlepsza mama i najlepszy tata!

- dodała amerykańska aktorka, Haylie Duff.

Ashley Tisdale - kariera

Tisdale urodziła się 2 lipca 1985 roku w New Jersey. Jako dziecko wystąpiła w ponad 100 reklamach, a mając osiem lat zagrała w broadwayowskim musicalu "Les Misérables". Ashley nie wykazywała jedynie talentu aktorskiego, ale także zachwycała swoim wokalem. W 2004 roku trafiła do produkcji "Disney'a" - "Nie ma to jak hotel", a następnie do "High School Musical", co przyniosło jej ogromną popularność. Od tamtego czasu zajmuje się głównie muzyką, a na swoim koncie ma wydanych kilka albumów.

Nicki Minaj jest w ciąży! 37-latka spodziewa się pierwszego dziecka:

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości