Gwiazdy

Przykra niespodzianka w dniu 60 urodzin Antonio Banderasa. Aktor poinformował, że ma koronawirusa

Gwiazdy

Aktualizacja:

Wielokrotnie nagradzany, uwielbiany przez miliony fanów i uznany za symbol męskiego seksapilu. Antonio Banderas kończy 60 lat. Niestety, urodziny spędza na przymusowej kwarantannie.

Antonio Banderas kończy 60 lat

"Jak ten czas szybko leci" – można powiedzieć. Antonio Banderas, a właściwie José Antonio Domínguez, bo tak rzeczywiście się nazywa, obchodzi okrągłe urodziny. "Latino lover" kończy 60 lat. A jak zaczęła się jego kariera?

Urodził się w Hiszpańskiej Maladze. Na początku marzył o byciu piłkarzem, ale w wieku 14 lat złamał nogę, co pokrzyżowało jego plany o sportowej karierze. Rok po feralnym incydencie zobaczył musical "Hairspray" i to zainspirowało go, ku uciesze fanów, do obrania aktorskiej ścieżki. Od początku lat 80., ubiegłego wieku, Antonio Banderas, a właściwie José Antonio Domínguez Bandera zachwyca nas różnymi kreacjami. Uznawany jest za jedną z największych i najpopularniejszych gwiazd kina hiszpańskiego i amerykańskiego. Dla wielu jest także symbolem męskiego seksapilu.

Antonio Banderas ma koronawirusa

Aktor w dniu swoich 60. urodzin podzielił się z fanami przykrą wiadomością. Test na obecność koronawirusa dał wynik pozytywny, a Antonio Banderas musi przebywać na kwarantannie.

Czuję się stosunkowo dobrze, jestem trochę bardziej zmęczony niż zwykle

- napisał.

Gwiazdor wyraził także nadzieję na szybki powrót do zdrowia. Dodał, że wykorzysta ten czas na czytanie, pisanie i odpoczywanie, a w nowy etap życia wchodzi pełen energii i optymizmu.

Jestem pewien, że wyzdrowieję najszybciej, jak to możliwe, po zaleceniach lekarskich, które, mam nadzieję, pozwolą mi przezwyciężyć proces zakaźny, który dotyka tak wielu ludzi na całej planecie

- dodał.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Antonio Banderas - filmy i życie

Lista produkcji, w których możemy oglądać aktora, zdaje się nie mieć końca. To między innymi: film "Maska Zorro", w którym gra główną rolę, western "Desperado", a także kilka obrazów Pedra Almodóvara ("Skóra, w której żyję", "Ból i blask", "Matador"). Antonio Banderas wystąpił w amerykańskim filmie dokumentalnym "W łóżku z Madonną", ukazującym skandaliczną, według niektórych, trasę koncertową artystki.

Prywatnie był dwukrotnie żonaty. Oba małżeństwa zakończyły się rozwodem. Jednak nie mamy dobrej wiadomości dla miłośniczek aktora. Antonio Banderas związał się z kolejna kobietą. Jest nią konsultantka inwestycyjna - Nicole Kimpel. Banderas ma 24-letnią córkę Stellę del Carmen. Jest ojczymem aktorki Dakoty Mayi Johnson i Alexandra Bauera.

Zobacz jaka jest recepta na szczęście Antonio Banderasa:

Zobacz też:

Agata i Piotr Rubikowie na romantycznych wakacjach. "Zachody słońca sprzyjają pocałunkom"

Whitney Houston - tragiczny upadek gwiazdy. Właśnie skończyłaby 57 lat

Córka Jude'a Lawa podbija świat mody. Kim jest 19-letnia Iris Law? To prawdziwa piękność

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości