Gwiazdy

Anna Wendzikowska poleca filmy na Wielkanoc

Gwiazdy

Aktualizacja:

Zbliżaja się Wielkanoc i zamiast przesiedzieć wolne dni przy stole, może warto wybrać się do kina? O zaplanowanych na ten weekend premierach, które warto zobaczyć mówiła reporterka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

"Praziomek"

Film jest osadzoną w epoce wiktoriańskiej opowieścią o przyjaźni, której głównymi bohaterami są: 240-centymetrowy i ważący prawie 300 kilogramów Praziomek oraz charyzmatyczny sir Lionel Frost, który uważa się za najwybitniejszego na świecie tropiciela mitów i potworów, który chętnie skorzysta z każdej okazji, by udowodnić wszystkim jaki to z niego Indiana Jones.

W oryginalnej wersji językowej filmu "Praziomek" można usłyszeć Hugh Jackmana, Zacha Galifianakisa oraz Zoe Saldanę, natomiast w polskiej wersji językowej usłyszymy w tytułowej roli Piotra Adamczyka.

"Belzebub"

"Belzebub" to meksykański horror w reżyserii Emilio Portesa, w którego obsadzie znaleźli się: Joaquín Cosio, Tobin Bell, Tate Ellington, José Sefami i Yunuen Pard.

Bohaterem produkcji jest agent Emmanuel Ritter, który prowadząc śledztwo w sprawie serii dzieciobójstw odkrywa, że tajemnicze zbrodnie są prawdopodobnie związane z nadejściem demona Belzebuba. Aby powstrzymać morderstwa i skonfrontować się ze złem w najczystszej postaci, Ritter będzie musiał najpierw stawić czoła samemu sobie.

"Wywiad z Bogiem"

"Wywiad z Bogiem" to amerykański dramat w reżyserii Perry’ego Langa. W rolach głównych wystąpili w nim nominowany do Oscara David Strathairn i Brenton Thwaites.

Bohater filmu, dziennikarz Paul Asher po powrocie do domu z wojny w Afganistanie, stara się poradzić sobie z następstwami swoich doświadczeń, nieudanego małżeństwa i jego umierającej wiary. Nie wiedząc, do kogo się zwrócić, zanurza się głęboko w coś, co może okazać się historią jego życia - wywiadzie z tajemniczym mężczyzną, który twierdzi, że jest Bogiem.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości