Gwiazdy

Anna Lewandowska uwieczniła córki na jednym zdjęciu. „Rodzina jest najważniejsza”

Gwiazdy

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska 6 maja po raz drugi została mamą. Szczęśliwa trenerka po porodzie szybko wróciła z maluchem do domu. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie dwóch córek i opatrzyła je wzruszającym opisem.

Rodzina Lewandowskich powiększyła się o kolejną córkę

W środę, 6 maja Robert Lewandowski ogłosił dobrą nowinę. Piłkarz po raz kolejny został ojcem, na świat przyszła jego druga córka. Reprezentant Polski opublikował na Instagramie wzruszające zdjęcie, na którym w objęciach trzyma maleńką Laurę. Również świeżo upieczona mama opublikowała piękne zdjęcie maleńkiej córeczki. Ania Lewandowska nie została jednak długo w szpitalu, wróciła do domu, gdzie czekała na nią starsza córka, Klara i urocze powitanie.

Witaj na świecie Laura

- pisał pod zdjęciem.

Laura Lewandowska – pierwsze spotkanie z siostrą

Po powrocie ze szpitala na Annę i Laurę czekała niespodzianka. Dom ozdobiony został złotymi balonami i kwiatami. Pierwszego spotkania z siostrą nie mogła doczekać się również 3-letnia Klara. Anna Lewandowska pochwaliła się rodzinnym zdjęciem, na którym starsza córka dotyka twarz drobnej Laury. Trenerka fotografię opatrzyła krótkim, ale pięknym opisem.

Rodzina jest najważniejsza

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości