Gwiazdy

Anna Kalczyńska chętnie pozuje do zdjęć z fanami, ale ma do nich prośbę. "Bardzo proszę o zrozumienie"

Gwiazdy

Mateusz Grochocki/East News

Anna Kalczyńska to lubiana przez widzów prowadząca Dzień Dobry TVN. Fani często proszą, by mogli sobie zrobić z nią pamiątkowe, wspólne zdjęcie. Dziennikarka zapewnia, że nigdy nie odmawia, jednak nie zawsze jest to możliwe. Jak podkreśla, antena jest święta.

Anna Kalczyńska nie odmawia wspólnej fotografii

Anna Kalczyńska wraz z Andrzejem Sołtysikiem w weekend była gospodynią Dzień Dobry TVN. Po zakończonym niedzielnym dyżurze opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym uśmiechnięta wychodzi z pracy.

- Uciekam! Co to był za weekend! Mam nadzieję, że bawiliście się równie dobrze, jak ja! A teraz korzystajcie z pięknej pogody, bawcie się i odliczajcie dni do wakacji.. do miłego antenowego zobaczenia - napisała nasza prowadząca.

Przy okazji zwróciła się prośbą do wszystkich fanów, którzy chcą sobie zrobić z nią zdjęcie.

- Czekajcie proszę do końca programu . Nigdy nie odmawiam fotografii, cierpliwie pozuję. Niestety nie jesteśmy do Państwa dyspozycji w trakcie programu na żywo - tłumaczyła dziennikarka. Nawiązała przy tym do wydarzenia z soboty.

- Wczoraj proszono mnie o zdjęcie po rozmowie i przed kolejnym tematem. Trzeba było szybko przemieszczać się na plan przy pobliskiej szkole. Nie jesteśmy w stanie i nawet nie wolno nam robić sobie z państwem zdjęć, ryzykując anteną. Antena jest święta - podkreśliła Anna Kalczyńska.

- Bardzo proszę o zrozumienie - zaapelowała na koniec prowadząca Dzień Dobry TVN.

Anna Kalczyńska o zdjęciach z widzami

Post dziennikarki spotkał się z odzewem internautów. Niektórzy wspominali wspólną z nią fotografię, inni liczą, że nadarzy się ku temu okazja.

- Pani Aniu dziękuję za zdjęcie! Chciałabym kiedyś z Panią zdjęcie we Francji, zapraszam - czytamy w komentarzach. Szybko pojawiły się też komplementy na temat urody i stylizacji prowadzącej Dzień Dobry TVN.

- Piękna kobieta. Przepiękna sukienka, przepięknie wyglądasz Aniu. Śliczna. Nowy kolor włosów - piszą fani.

Anna Kalczyńska - kariera

Nasza prowadząca związana jest z TVN od 2002 r. Pracę dziennikarską zaczynała od stażu w TVN24, poprzez research, stanowisko reportera i wydawcy. Na antenie zaczęła pracować w newsach anglojęzycznych. Od 2004 r. do 2014 r. prowadziła serwisy informacyjne. Była współautorką i wydawcą magazynu "Studio Europa", a potem także jego prezenterką. Razem z Jackiem Pałasińskim współprowadziła cotygodniowy magazyn "Tu Europa". W latach 2007-2010 razem z Łukaszem Grassem byli gospodarzami magazynu "Polska i świat".

Anna Kalczyńska dołączyła do redakcji Dzień Dobry TVN 8 września 2014 roku. Na wizji występuje wspólnie z Andrzejem Sołtysikiem (wcześniej z Robertem Kantereitem).

Dziennikarka jest absolwentką Kolegium Europejskiego i Lingwistyki Stosowanej UW, studiowała także dziennikarstwo na Uniwersytecie Bostońskim. Ponadto, odbyła staż w dziale prasy i komunikacji Komisji Europejskiej w Brukseli.

Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik pierwszy raz razem. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Agnieszka Kaczorowska nie rozumie "mody na brzydotę". Swoim wpisem zaskoczyła wiele kobiet

Mery Spolsky pozuje w bikini bez filtrów, makijażu i kompleksów. "Miss Natura 2021"

Mariusz i Jacek z "Gogglebox" o swojej orientacji seksualnej. "Ludzie się boją rzeczy, których nie znają"

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości