Gwiazdy

Kalczyńska, Lewandowska, Dec - słynne Anki świętują swoje imieniny. Zobaczcie zdjęcia

Gwiazdy

Anna Kalczyńska
Anna Kalczyńska

26 lipca imieniny obchodzą Anny, w tym te znane z pierwszych stron gazet, m.in. Anna Dymna, Anna Seniuk, Anna Lewandowska i Anna Kalczyńska. Redakcja Dzień Dobry TVN życzy wszystkim solenizantkom wiele radości, szczęścia i spełnienia marzeń!

Znane Anny świętują imieniny

Imieniny Anny przypadają kilka razy w roku, ale te 26 lipca są najpopularniejsze. Tego dnia swoje święto obchodzi wiele polskich gwiazd, m.in. Anna Dymna, Ania Cieślak, Anna Guzik, Anna Seniuk i Ania Wendzikowska. Wśród dzisiejszych solenizantek jest także prowadząca Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska.

Pod zdjęciem, które dziennikarka opublikowała na Instagramie posypały się życzenia od jej fanów:

Pani Aniu Wszystkiego Najlepszego zycze duzo zdrowka z okazji Imienin i spelnienia marzeń! ❤️ogladam Was jestescie super i milej niedzieli życzę pozdrawiam ?❤️

- napisała jedna z obserwatorek konta prowadzącej Dzień Dobry TVN, a inna dodała:

Aniu tobie i twojej córci z okazji imienin życzę wam dużo zdrówka i sto lat spełnienia wszystkich marzeń jakie tylko macie twoja fanka ???????????

26 lipca imieniny obchodzi także Anna Dec. Z tej okazji prezenterka pogody umieściła w mediach społecznościowych urocze zdjęcie z córeczką oraz post, w którym wyraża wdzięczność za wszystko co ma. Składa również życzenia innym solenizantkom o tym samym imieniu.

Przepełnia mnie Miłość i czuję siłę błogosławieństwa. Kolejny rok się zaczyna i bez względu na to ile jeszcze przede mną, oby jak najdłużej z Nimi. ??❤️Kochane Anki i Wam tego ogromnego poczucia Miłości nie tylko dziś! Całusy imieninowe! Gdybym mogła, każdą z Was poczęstowałabym urodzinowym tortem! Ale dziś u św. Anki w myślach będę miała nas wszystkie!

- napisała na Instagramie Ania Dec.

26 lipca imieniny obchodzi też Anna Lewandowska. Trenerka w poście umieszczonym w mediach społecznościowych także nie zapomniała o życzeniach dla innych pań o tym samym imieniu:

Wszystkie Anie ściskam Was imienionowo ?

Tego dnia świętuje także Anna Jagodzińska. Polska modelka pracująca w Stanach Zjednoczonych na Instastory pokazała fanom piękny bukiet, który otrzymała z okazji imienin, a w dodatkowym poście podziękowała wszystkim za życzenia.

Pochodzenie imienia Anna

Anna to imię żeńskie pochodzące z języka hebrajskiego od słowa channah (wdzięk, łaska). Imię Anna oznacza kobietę miłą, łagodną i przyjemną.

Najbardziej popularną datą obchodzenia imienin Anny jest 26 lipca.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

>>> Zobacz także:

Jak dwie krople wody, czyli córki, które wyglądają dokładnie jak ich sławne matki

Domy polskich gwiazd - te wnętrza naprawdę zachwycają

Piotr Stramowski publikuje zmysłowe zdjęcie Kasi Warnke i wyznaje jej miłość. Fanka: "Przepiękne słowa"

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości