Gwiazdy

Anna Dereszowska zapowiada wielkie zmiany w życiu. "Zobaczyłam, jak dużo rzeczy mnie omijało"

Gwiazdy


Basia Pasek wybrała się na plan nowego serialu TVN pt. "Tajemnica zawodowa". I tak zajrzała do kampera stojącego w samym centrum Warszawy. To właśnie w nim Anna Dereszowska opowiedziała naszej dziennikarce o nowej roli i nadchodzących w jej życiu zmianach.

Anna Dereszowska w serialu "Tajemnica zawodowa"

Anna Dereszowska na wstępie uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojej roli w nowej produkcji TVN. Przypominamy, że "Tajemnica zawodowa" ma przede wszystkim łączyć wątki prawnicze i medyczne. W kogo wcieli się aktorka: lekarza czy medyka?

Udzielając odpowiedzi, pokazała do kamery plakietkę z napisem Kinga Górska. – Jestem anestezjologiem w serialu "Tajemnica zawodowa" i chciałoby się powiedzieć, że takim czarnym charakterem, bo jestem kochanką męża głównej bohaterki, którą gra Madzia Różczka, ale tak naprawdę Kinga nie jest czarnym charakterem, bo po prostu się zakochała – wyznała.

Aktorka podkreśliła również, że jest zadowolona, że gra u boku Magdy Różczki. Panie prywatnie od lat się przyjaźnią. Zresztą ich dzieci również. – Cieszę się bardzo, bo w przerwie sobie plotkujemy. A chodź, chodź do kamperka – zaśmiała się Dereszowska.

Zmiany w życiu Anny Dereszowskiej

Następnie Basia Pasek zapytała, jak aktorka odnajduje się w pandemicznej rzeczywistości.

Dla mnie to duża zmiana. Przede wszystkim dlatego, że teatry nie działają, a grałam kilkanaście spektakli w miesiącu. Odpadły też koncerty i prowadzenie różnych imprez – oznajmiła.

Dodała też, że to duża zmiana dla jej rodziny. Ze względu na zobowiązania zawodowe nie była stałą bywalczynią w domu, a teraz ma zdecydowanie więcej czasu dla dzieci.

– Myślę, że dzieci bardzo się z tego cieszą i chciałyby, żeby akurat ta zmiana pozostała w naszym życiu na dłużej – wyjaśniła.

Anna Dereszowska przeprowadza się na Mazury

Aktorka zapowiedziała, że nowy rok przyniesie kolejne zmiany w jej życiu. Około miesiąca temu w mediach społecznościowych ogłosiła bowiem, że planuje przeprowadzkę. W rozmowie z Basią Pasek opowiedziała o szczegółach.

Na początku przyznała, że widzowie TVN-u będą mogli zobaczyć, jak wygląda budowa domu na Mazurach z perspektywy aktorki, kobiety i osoby, która stamtąd będzie dojeżdżała do pracy w Warszawie.

– Jest to miejsce, w którym goście będą mogli spędzić czas. Mamy zamiar postawić tam domki , które będą na wynajem - oznajmiła.

Dlaczego Ania zdecydowała się zmienić dotychczasowy tryb życia? – Nagle zobaczyłam, jak dużo rzeczy w życiu mnie omijało, jak wielu rzeczy nie widziałam. I trochę mi tego żal po prostu. Uwielbiam swoją pracę. Kocham nad życie i sprawia mi wielką radość, ale to mi nie ucieknie, a ten czas z dziećmi ucieka niestety - przyznała.

- Śmiejemy się z narzeczonym, że jak u nas betoniarka nie kręci się dłużej niż pół roku, to już zastanawiamy się, co by tutaj zrobić, więc to na pewno nie jest nasza kropka nad "i" – dodała.

To nie jedyne powody, dla których aktorka postanowiła "zwolnić" w życiu. To również forma prezentu urodzinowego. Anna Dereszowska w styczniu bowiem skończy 40 lat. Jednak jak sama przyznała, w ogóle tego nie czuje.

Pozostało nam zatem życzyć wszystkiego dobrego!

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Sonia Bohosiewicz skończyła 45 lat. Z okazji urodzin zrobiliśmy jej niespodziankę: "Rozłożyliście mnie na łopatki"

Zbudował jacht i popłynął w nieznane. Gdzie Michał Malinowski spędzi Boże Narodzenie? "Tutaj nie ma Mikołajów"

Aleksandra Kurzak w rodzinnym Wrocławiu: "Bardzo go doceniam i lubię do niego wracać. Metropolie mnie już męczą"

Autor: Dominika Czerniszewska

Reporter: Basia Pasek

Pozostałe wiadomości